Риддер қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 20 ақпандағы № 1985 "Үйде оқытылып және тәрбиеленетін, мүгедек - балаларды материалдық қамтамасыз етуді тағайындау және төлеу Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер аудандық әкімдігінің 2008 жылғы 4 сәуірдегі № 768 қаулы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 6 мамырда № 5-4-90 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 1 қазандағы № 295 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 01.10.2024 № 295 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасын басшылыққа ала отырып, қарауында оқытылып және тәрбиеленетін мүгедек-балалары бар ата-аналарға көмек көрсету мақсатында Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 20 ақпандағы № 1985 "Үйде оқытылып және тәрбиеленетін, мүгедек - балаларды материалдық қамтамасыз етуді тағайындау және төлеу Ережесін бекіту туралы" (Риддер қаласының Әділет басқармасында 2006 жылдың 23 ақпанында тіркелген № 5-4-24, "Вечерка" газетінде 2006 жылдың 05 мамырында № 18 жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ "2006 жылдың 1 қаңтарынан материалдық қамтамасыз етудің мөлшері ай сайын 7581 (жеті мың бес жүз сексен бір) теңге соммасында бекітілсін" келесі баспада баяндалсын:
"2008 жылдың 1 сәуірінен бастап материалдық қамтамасыз етудің мөлшері ай сайын 8000 (сегіз мың) теңге соммасында бекітілсін";
2) 4 тармақ "Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Г.Д. Ушановаға жүктелсін" "Г.Д. Ушанова" деген сөз "Р.В. Дюсебаева" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Риддер қаласы әкімінің орынбасары Р.В. Дюсебаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы мемлекеттік әділет органдарында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Н.Х.Тілемісов

О внесении изменений в постановление акимата города Риддера от 20 февраля 2006 года № 1985 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 4 апреля 2008 года № 768. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2008 года за № 5-4-90. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 1 октября 2024 года № 295
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 01.10.2024 № 295 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" в целях оказания помощи родителям, имеющим детей-инвалидов, в их воспитании и обучении акимат города РиддераПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера, от 20 февраля 2006 года № 1985 "Об утверждении Правил назначения и выплаты материального обеспечения на детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" зарегистрировано в Управлении юстиции города Риддера 23 февраля 2006 года № 5-4-24, опубликовано в газете "Вечерка" от 05 мая 2006 года № 18) следующие изменения:
1) пункт 2 "Установить с 1 января 2006 года размер материального обеспечения в сумме 7581 (семь тысяч пятьсот восемьдесят одна) тенге ежемесячно" изложить в следующей редакции: "Установить с 1 апреля 2008 года размер материального обеспечения в сумме 8000 (восемь тысяч) тенге ежемесячно";
2) пункт 4 "Контроль за исполнением настоящего постановления зозложить на заместителя акима Ушанову Г.Д." слова "Ушанову Г.Д." заменить словами "Дюсебаеву Р.В".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Риддера Дюсебаеву Р.В.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента регистрации в органах юстиции и вводится в действие с момента официального опубликования.
Аким города Риддера Н.Х. Тлемисов