Мүгедектердің жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 5 наурыздағы N 52 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2008 жылғы 21 наурызда N 5-8-57 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 669 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2013.03.29 № 669 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек кодексінің 18-бабының 7–тармағы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Занының 31-бабының 1-тармағының 13 - тармақшасы негізінде, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы» Занының 31-бабының 1-тармағына сәйкес Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бородулиха ауданының жұмыс берушілеріне жалпы жұмыс орны санынан үш пайыз мөлшерінде мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары С.Т.Урашеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Бородулиха ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін өз күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                          Т. Әбілмәжінов

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 5 марта 2008 года N 52. Зарегистрировано в Управлении юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 21 марта 2008 года за N 5-8-57. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 669
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29.03.2013 № 669.
На основании пункта 7 статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251, подпункта 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», в соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13.04.2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан» акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить работодателям Бородулихинского района квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Урашеву С. Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Бородулихинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                     Т. Абильмажинов