Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 08 шілдедегі N 410 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 17 тамызда N 5-12-68 тіркелді. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2383 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Зырян ауданы әкімдігінің 18.03.2014 N 2383 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық (селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі – Тізбе) 123 қосымшаларға сәйкес анықталсын.
2. Тізбе келісуге Зырян ауданының мәслихатына ұсынылсын.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен кейін 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 қаңтардан туындаған қатынастарға қолданылады.
Зырян ауданының әкімі                  А. Ракульцев
Зырян ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 08 шілдедегі
№ 410 қаулысына
1 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі селолық округтері,
кент әкімдері аппараттарының ауылдық (селолық) жердегі жұмысы
үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік
қамтамасыз ету мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Әлеуметтік жұмыс бойынша маман, күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы.
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарлама бөлімінің бастығы                Р. Оспанова
Зырян ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 08 шілдедегі
№ 410 қаулысына
2 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі «Зырян ауданының білім
беру бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ауылдық (селолық)
жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру
белгіленген білім мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорынның, мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары, меңгерушісі, оның ішінде: кітапхана, интернат, шеберхана меңгерушілері.
2. Педагогикалық қызметкерлер және оларға теңестірілген тұлғалар: барлық мамандықтар мұғалімдері, аға тәрбиеші, тәрбиеші, шебер, аға тәлімгер, оқытушы, концертмейстер, көркемдік жетекші, музыкалық жетекші, нұсқаушы, әлеуметтік педагог, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім беру педагогі, педагог-психолог.

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 08 июля 2008 года N 410. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 августа 2008 года N 5-12-68. Утратило силу постановлением акимата Зыряновского района от 18 марта 2014 года N 2383
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зыряновского района от 18.03.2014 N 2383.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности (далее – Перечень) согласно приложениям 123.
2. Представить Перечень на согласование в Зыряновский районный маслихат.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года.
Аким Зыряновского района                    А. Ракульцев
Приложение 1
к постановлению
акимата Зыряновского района
от 08 июля 2008 года № 410
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения, которым
установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной
(сельской) местности администратора бюджетных программ
аппаратов акимов поселка, сельского округа
1. Специалист по социальной работе, социальный работник по уходу.
Начальника отдела занятости и
социальных программ                      Р. Оспанова
Приложение 2
к постановлению
акимата Зыряновского района
от 08 июля 2008 года № 410
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено
повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской)
местности администратора бюджетных программ государственного
учреждения «Отдел образования Зыряновского района»
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий, в том числе: библиотекой, интернатом, мастерской.
2. Педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, старший воспитатель, воспитатель, мастер, старший вожатый, преподаватель, концертмейстер, художественный руководитель, музыкальный руководитель, инструктор, социальный педагог, педагог-организатор, педагог дополнительного образования, педагог-психолог.

3. Мамандар (бас, аға), соның ішінде: кітапханашы, жолбасшы, хореограф, медицина жұмысшысы.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Зырян ауданы әкімдігінің 2011.12.05 № 803 (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Білім бөлімінің бастығы                     С. Винивитин
Зырян ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 08 шілдедегі
№ 410 қаулысына
3 қосымша
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі «Зырян ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің ауылдық
(селолық) жердегі жұмысы үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру
белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының
тізбесі
1. Ауылдық мәдениет мекемелерінің директорлары мен меңгерушілері.
2. Ауылдық жерде жұмыс істейтін мәдениет мамандары (бас, аға), соның ішінде: кітапханашы, музыкалық жетекші, халық ұжымдарының жетекшісі, халық ансамблінің жетекшісі, көркемөнерпаздар ұжымдарының жетекшісі, хор жетекшісі, студия жетекшісі, үйірме жетекшісі, топ жетекшісі, хореограф, бос уақытты ұйымдастырушы, концертмейстер, бұқаралық іс–шаралар режиссері.
3. Техникалық орындаушылар, соның ішінде дыбыс операторы.
Мәдениет және тілдерді дамыту
бөлімінің бастығы                           Р. Шульмина

3. Специалисты (главные, старшие), в том числе: библиотекарь, вожатый, хореограф, медицинский работник.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Зыряновского района от 05.12.2011 № 803 (вводится в действие через 10 дней после опубликования).
Начальник отдела образования             С. Винивитин
Приложение 3
к постановлению
акимата Зыряновского района
от 08 июля 2008 года № 410
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение
к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности
администратора бюджетных программ государственного учреждения
«Отдел культуры и развития языков Зыряновского района»
1. Заведующие и директора сельских учреждений культуры.
2. Специалисты культуры (главные, старшие), работающие в сельской местности, в том числе: библиотекарь, музыкальный руководитель, руководитель народного коллектива, руководитель народного ансамбля, руководитель самодеятельного коллектива, руководитель хора, руководитель студии, руководитель кружка, руководитель группы, хореограф, организатор досуга, концертмейстер, режиссер массовых мероприятий.
3. Технические исполнители, в том числе звукооператор.
Начальник отдела
культуры и развития языков                  Р. Шульмина