Жоғары лауазымдық жалақылары белгіленген ауылдық жерлердегі жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданының әкімдігінің 2008 жылғы 16 маусымдағы N 170 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2008 жылғы 4 шілдеде N 5-19-78 тіркелді. Күші жойылды - Шемонаиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шемонаиха ауданының әкімдігінің 17.04.2014 N 104 (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 238-бабы 3-тармағына сәйкес, Шемонаиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жоғары лауазымдық жалақылары белгіленген ауылдық жерлердегі
жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі (бұдан әрі - Тізбе), 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес анықталсын.
2. Тізбе Шемонаиха аудандық мәслихатына келісуге берілсін.
3. Шемонаиха ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 07 сәуірдегі № 98
қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2008 жылғы 1 қаңтарда туындаған қатынастарға таралады.
Шемонаиха ауданының әкімі             Г. Ермолаев
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 16 маусымдағы
№ 170 қаулысына 1 қосымша
Кенттер және ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалар әкімгерлерінің жоғары лауазымдық жалақылары белгіленген ауылдық жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдық тізбесі
1. Күту бойынша әлеуметтік қызметкер
Шемонаиха ауданы жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
басқармасының бастығы                      Г.Н. Бабаева
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 16 маусымдағы
№ 170 қаулысына 2 қосымша
«Шемонаиха ауданының білім беру бөлімі» мемлекеттік мекемесі бюджеттік бағдарламалар әкімгерлерінің жоғары лауазымдық жалақылары белгіленген ауылдық жерлерде жұмыс істейтін білім беру мамандарының лауазымдық тізбесі
1. Директор
2. Оқу жұмысы жөніндегі директордың орынбасары
3. Тәрбие жөніндегі директордың орынбасары
4. Алғашқы әскери дайындық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в сельской местности, которым установлено повышение к должностным окладам
Постановление Шемонаихинского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 16 июня 2008 года N 170. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 июля 2008 года за N 5-19-78. Утратило силу постановлением Шемонаихинского районного акимата от 17 апреля 2014 года N 104
Сноска. Утратило силу постановлением Шемонаихинского районного акимата от 17.04.2014 N 104 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат Шемонаихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечни должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в сельской местности, орым установлено повышение к должностным окладам (далее -Перечни) согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Представить Перечни на согласование в Шемонаихинский районный маслихат.
3. Постановление акимата Шемонаихинского района от 07 апреля 2008 года № 98 отменить.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2008 года
Аким Шемонаихинского района
Г. Ермолаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 16 июня № 170
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов социального обеспечения, работающих в сельской местности, которым установлено повышение к должностным окладам администраторов бюджетных программ аппаратов акимов
поселков и сельских округов.
1. Социальный работник по уходу
Начальник управления занятости
и социальных программ
Шемонаихинского района Г.Н. Бабаева
Приложение 2
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 16 июня № 170
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов образования, которым установлено повышение к должностным окладам, работающих в сельской местности, администратора бюджетных программ государственного учреждения "Отдел образования Шемонаихинского района"
1. Директор
2. Заместитель директора по учебной работе
3. Заместитель директора по воспитательной работе
4. Преподаватель-организатор по начальной военной подготовке

5. Кітапхана меңгерушісі
6. Кітапханашы
7. Аға вожатый
8. Медбике
9. Педагог-психолог
10. Тәрбиеші
11. Менеджер
12. Мұғалім
13. Әлеуметтік педагог
14. Музыка қызметкері
15. Әдіскер
16. Қосымша білім беру педагогы
17. Педагог-ұйымдастырушы
18. Аккомпаниатор
19. Өндірістік оқыту шебері
20. Оқытушы
Ескерту. 2-қосымша толықтырылды - Шемонаиха ауданы әкімідігінің 2008 жылғы 25 қарашадағы N 300 қаулысымен.
Шемонаиха ауданы білім
беру бөлім бастығы                      Т. Колтунов
Шемонаиха ауданы әкімдігінің
2008 жылғы 16 маусымдағы
№ 170 қаулысына 3 қосымша
«Шемонаиха ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі бюджеттік бағдарламалар әкімгерлерінің жоғары лауазымдық жалақылары белгіленген ауылдық жерлерде жұмыс істейтін мәдениет мамандарының лауазымдық тізбесі
1. Кітапханашы
2. Мәдени-ағарту ұйымдастырушы
3. Музыкалық басқарушы
Шемонаиха ауданы мәдениет
және тілдерді дамыту
бөлімінің бастығы                       Ә. Селтаев

5. Заведующий библиотекой
6. Библиотекарь
7. Старший вожатый
8. Медицинская сестра
9. Педагог-психолог
10. Воспитатель
11. Менеджер
12. Учитель
13. Социальный педагог
14. Музыкальный работник
15. Методист
16. Педагог дополнительного образования
17. Педагог-организатор
18. Аккомпаниатор
19. Мастер производственного обучения
20. Преподаватель
Сноска. В приложение 2 внесено дополнение постановлением акимата Шемонаихинского района от 25 ноября 2008 года № 300.
Начальник отдела образования
Шемонаихинского района Т. Колтунова
Приложение 3
к постановлению акимата
Шемонаихинского района
от 16 июня № 170
ПЕРЕЧЕНЬ
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение к должностным окладам, работающих в сельской местности администратора бюджетных программ государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Шемонаихинского района"
1. Библиотекарь
2. Культорганизатор
3. Музыкальный работник
Начальник отдела культуры
и развития языков
Шемонаихинского района А. Сельтеева