2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 3 наурызда N 3000 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 қазандағы N 14-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009.10.15 N 14-12 Шешімімен.
Қолданушылардың назарына!!!
Шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне (2007 жылдың 19 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2996 нөмірмен тіркелген және "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 149, 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 3, 2008 жылғы 12 қаңтардағы N 4 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада "32 296 486" деген сандар "50 477 367" деген сандармен өзгертілсін;
"12 050 759" деген сандар "15 649 759" деген сандармен өзгертілсін;
"20 212 610" деген сандар "34 794 491" деген сандармен өзгертілсін;
2) тармақшада "32 297 328" деген сандар "54 120 983" деген сандармен өзгертілсін;
3) тармақшада "-842" деген сандар "-3 643 616" деген сандармен өзгертілсін;
4) тармақшада "-842" деген сандар "-1 348 164" деген сандармен өзгертілсін;
"36 171" деген сандар "527 171" деген сандармен өзгертілсін;
"37 013" деген сандар "1 875 335" деген сандармен өзгертілсін;
5) тармақшада "0" деген саны "234 000" деген сандармен өзгертілсін;
6) тармақшада "0" деген саны "-2 529 452" деген сандармен өзгертілсін;
7) тармақшада "0" деген саны "2 529 452" деген сандармен өзгертілсін;
2) 3 тармақ 3-1 тармақпен төмендегі мазмұнда толықтырылысын:
"3-1. 2008 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы 14 825 164 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 484 452 мың теңге;
Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау ісін реформалау мен дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 1 449 180 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2007 года N 4-4 "Об областном бюджете на 2008 год"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 февраля 2008 года N 6-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 марта 2008 года за N 3000. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2009 года N 14-12
Сноска. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15.10.2009 N 14-12.
Вниманию пользователей!!!
Решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата N 4-4 от 12 декабря 2007 года "Об областном бюджете на 2008 год" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2996 от 19 декабря 2007 года и опубликованное в газете "Приуралье" N 148 от 27 декабря 2007 года, N 149 от 29 декабря 2007 года, N 2 от 5 января 2008 года, N 3 от 10 января 2008 года, N 4 от 12 января 2008 года, N 5 от 15 января 2008 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "32 296 486" заменить цифрами "50 477 367";
цифры "12 050 759" заменить цифрами "15 649 759";
цифры "20 212 610" заменить цифрами "34 794 491";
в подпункте 2) цифры "32 297 328" заменить цифрами "54 120 983";
в подпункте 3) цифры "-842" заменить цифрами "-3 643 616";
в подпункте 4) цифры "-842" заменить цифрами "-1 348 164";
цифры "36 171" заменить цифрами "527 171";
цифры "37 013" заменить цифрами "1 875 335";
в подпункте 5) цифру "0" заменить цифрами "234 000";
в подпункте 6) цифру "0" заменить цифрами "-2 529 452";
в подпункте 7) цифру "0" заменить цифрами "2 529 452";
2) пункт 3 дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Учесть в областном бюджете на 2008 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 14 825 164 тыс. тенге, в том числе:
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы - 484 452 тыс. тенге;
на реализацию Государственной программы реформирования и развития здравоохранения Республики Казахстан на 2005-2010 годы - 1 449 180 тыс. тенге;

Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына - 447 000 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға - 1 468 000 мың теңге;
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес тұрғын үй құрылысы үшін нөлдік сыйақы (мүдде) ставкасы бойынша тұрғын үй салуға және сатып алуға бюджеттік кредиттер - 421 000 мың теңге;
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 1 926 874 мың теңге;
денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 3 717 800 мың теңге;
жылу-энергетика жүйесін дамытуға - 500 000 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 557 354 мың теңге;
қоршаған ортаны қорғау объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 150 000 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға - 480 000 мың теңге;
жағадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға - 220 845 мың теңге;
дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға - 318 397 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көзі болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерінен ауыз су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға - 223 799 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге - 1 654 000 мың теңге;
ең төменгі күнкөрістің мөлшерінің өсуіне байланысты мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмегін және 18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге - 121 000 мың теңге;
ауыл шаруашылығын дамытуға - 574 904 мың теңге;
мемлекеттік қызметшілерді компьютерлік сауаттылықа оқытуға - 12 644 мың теңге;
электрондың үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға - 97915 мың теңге.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
3) 8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 2 415 570 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
2 032 451 мың теңге - жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
383 119 мың теңге - сумен жабдықтау жүйесін дамытуға.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";

на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы - 447 000 тыс. тенге;
на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы - 1 468 000 тыс. тенге;
бюджетные кредиты по нулевой ставке вознаграждения (интереса) на строительство и приобретение жилья в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы - 421 000 тыс. тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования - 1 926 874 тыс. тенге;
на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения - 3 717 800 тыс. тенге;
на развитие теплоэнергетической системы - 500 000 тыс. тенге;
на развитие системы водоснабжения - 557 354 тыс. тенге;
на строительство и реконструкцию объектов охраны окружающей среды - 150 000 тыс. тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры - 480 000 тыс. тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 220 845 тыс. тенге;
на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов - 318 397 тыс. тенге;
на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения - 223 799 тыс. тенге;
на капитальный ремонт автомобильных дорог областного и районного значения - 1 654 000 тыс. тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи и ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет в связи с ростом размера прожиточного минимума - 121 000 тыс. тенге;
на развитие сельского хозяйства - 574 904 тыс. тенге;
на обучение государственных служащих компьютерной грамотности - 12 644 тыс. тенге;
на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 97915 тыс. тенге.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
3) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 2 415 570 тыс. тенге, в том числе:
2 032 451 тыс. тенге - трансферты из местных бюджетов;
383 119 тыс. тенге - на развитие системы водоснабжения.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";