Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 11 желтоқсандағы N 10-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет басқармасында 2008 жылғы 15 желтоқсанда N 3017 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 15 қазандағы N 14-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009.10.15 N 14-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2008 жылғы 29 қазандағы N 991 қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2996 тіркелген "Приуралье" газетінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы, 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, 2008 жылғы 5 қаңтардағы, 2008 жылғы 10 қаңтардағы, 2008 жылғы 12 қаңтардағы, 2008 жылғы 15 қаңтардағы және "Орал өңірі" газетінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы, 2008 жылғы 10 қаңтардағы, 2008 жылғы 12 қаңтардағы жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 26 ақпандағы N 6-1 шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3000 тіркелген "Приуралье" газетінің N 28, N 29-30 2008 жылғы 6 наурыздағы, 2008 жылғы 8 наурыздағы және "Орал өңірі" газетінің N 28, N 29-30 2008 жылғы 6 наурыздағы, 2008 жылғы 8 наурыздағы жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 16 мамырдағы N 7-1 шешімімен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3006 тіркелген "Приуралье" газетінің N 58, N 59, N 60, N 61, N 62, N 63 2008 жылғы 22 мамырдағы, 2008 жылғы 24 мамырдағы, 2008 жылғы 27 мамырдағы, 2008 жылғы 29 мамырдағы, 2008 жылғы 31 мамырдағы, 2008 жылғы 3 маусымдағы және "Орал өңірі" газетінің N 58, N 61, N 64, N 67, N 70 2008 жылғы 22 мамырдағы, 2008 жылғы 29 мамырдағы, 2008 жылғы 5 маусымдағы, 2008 жылғы 12 маусымдағы, 2008 жылғы 19 маусымдағы жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 1 тамыздағы N 8-12 шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3012 тіркелген "Приуралье" газетінің N 92, N 93 2008 жылғы 12 тамыздағы, 2008 жылғы 14 тамыздағы және "Орал өңірі" газетінің N 96, N 101, N 103 2008 жылғы 21 тамыздағы, 2008 жылғы 4 қыркүйектегі, 2008 жылғы 9 қыркүйектегі жарияланған, "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2008 жылға арналған облыстық бюджет туралы" 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 4-4 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2008 жылғы 14 желтоқсандағы N 9-1 шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3015 тіркелген "Приуралье" газетінің N 124, N 126, N 127 2008 жылғы 30 қазандағы, 2008 жылғы 4 қарашадағы, 2008 жылғы 6 қарашадағы және "Орал өңірі" газетінің N 124, N 127 2008 жылғы 30 қазандағы, 2008 жылғы 9 қарашадағы жарияланған) Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1)-тармақшада "61 268 738" деген сандар "58 544 249" деген сандармен өзгертілсін;

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2008 года N 10-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 декабря 2008 года за N 3017. Утратило силу - решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15 октября 2009 года N 14-12
Сноска. Утратило силу - Решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 15.10.2009 N 14-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2008 N 991 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2996, опубликованное 27 декабря 2007 года, 29 декабря 2007 года, 5 января 2008 года, 10 января 2008 года, 12 января 2008 года, 15 января 2008 года в газете "Приуралье" и 29 декабря 2007 года, 10 января 2008 года, 12 января 2008 года в газете "Орал өңірі", с изменениями и дополнениями внесенными решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 26 февраля 2008 года N 6-1 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2007 года N 4-4 "Об областном бюджете на 2008 год", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3000, опубликованное 6 марта 2008 года, 8 марта 2008 года в газете "Приуралье" N 28, N 29-30 и 6 марта 2008 года, 8 марта 2008 года в газете "Орал өңірі" N 28, N 29-30, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 мая 2008 года N 7-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3006, опубликованное 22 мая 2008 года, 24 мая 2008 года, 27 мая 2008 года, 29 мая 2008 года, 31 мая 2008 года, 3 июня 2008 года в газете "Приуралье" N 58, N 59, N 60, N 61, N 62, N 63 и 22 мая 2008 года, 29 мая 2008 года, 5 июня 2008 года, 12 июня 2008 года, 19 июня 2008 года в газете "Орал өңірі" N 58, N 61, N 64, N 67, N 70, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 1 августа 2008 года N 8-12 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3012, опубликованное 12 августа 2008 года, 14 августа в газете "Приуралье" N 92, N 93 и 21 августа 2008 года, 4 сентября 2008 года, 9 сентября в газете "Орал өңірі" N 96, N 101, N 103, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 октября 2008 года N 9-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата "Об областном бюджете на 2008 год" от 12 декабря 2007 года N 4-4", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3015, опубликованное 30 октября 2008 года, 4 ноября 2008 года, 6 ноября 2008 года в газете "Приуралье" N 124, N 126, N 127 и 30 октября 2008 года, 9 ноября в газете "Орал өңірі" N 124, N 127), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "61 268 738" заменить цифрами "58 544 249";

"36 501 126" деген сандар "33 776 637" деген сандармен өзгертілсін;
2)-тармақшада "64 182 686" деген сандар "61 458 197" деген сандармен өзгертілсін;
3-1 тармақта:
бірінші абзацта "16 530 758"" деген сандар "13 797 169" деген сандармен өзгертілсін;
екінші абзацта "484 452" деген сандар "483 538" деген сандармен өзгертілсін;
төртінші абзацта "574 000" деген сандар "539 000" деген сандармен өзгертілсін;
жетінші абзацта "2 001 135" деген сандар "2 241 735" деген сандармен өзгертілсін;
сегізінші абзацта "3 817 800" деген сандар "1 310 467" деген сандармен өзгертілсін;
оныншы абзацта "557 354" деген сандар "516 965" деген сандармен өзгертілсін;
он бірінші абзацта "1 671 183" деген сандар "1 615 742" деген сандармен өзгертілсін;
он төртінші абзацта "318 397" деген сандар "309 383" деген сандармен өзгертілсін;
он бесінші абзацта "223 799" деген сандар "158 015" деген сандармен өзгертілсін;
он алтыншы абзацта "1 404 113" деген сандар "1 122 166" деген сандармен өзгертілсін;
он сегізінші абзацта "574 904" деген сандар "608 577" деген сандармен өзгертілсін;
жиырмасыншы абзацта "97 915" деген сандар "85 875" деген сандармен өзгертілсін;
8 тармақ мынадай мазмұнында жазылсын:
"8. Аудандық (қалалық) бюджеттерге 2008 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 6 300 032 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
5 440 780 мың теңге – жергілікті бюджеттерден алынатын трансферттер;
625 623 мың теңге – сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
233 629 мың теңге – қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға;
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2008 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 529 011 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Аудандық (қалалық) бюджеттерге көрсетілетін сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүргізіледі.";
осы шешімге 1 қосымша аталып отырған шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнында жазылсын.
2. Осы шешім 2008 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Мәслихаттың
2008 жылғы 11 желтоқсандағы
N 10-1 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2007 жылғы 12 желтоқсандағы
N 4-4 шешіміне 1 қосымша
2008 жылға арналған облыстық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
І. Кірістер

цифры "36 501 126" заменить цифрами "33 776 637";
в подпункте 2) цифры "64 182 686" заменить цифрами "61 458 197";
в пункте 3-1:
в абзаце первом цифры "16 530 758"" заменить цифрами "13 797 169";
в абзаце втором цифры "484 452" заменить цифрами "483 538";
в абзаце четвертом цифры "574 000" заменить цифрами "539 000";
в абзаце седьмом цифры "2 001 135" заменить цифрами "2 241 735";
в абзаце восьмом цифры "3 817 800" заменить цифрами "1 310 467";
в абзаце десятом цифры "557 354" заменить цифрами "516 965";
в абзаце одиннадцатом цифры "1 671 183" заменить цифрами "1 615 742";
в абзаце четырнадцатом цифры "318 397" заменить цифрами "309 383";
в абзаце пятнадцатом цифры "223 799" заменить цифрами "158 015";
в абзаце шестнадцатом цифры "1 404 113" заменить цифрами "1 122 166";
в абзаце восемнадцатом цифры "574 904" заменить цифрами "608 577";
в абзаце двадцатом цифры "97 915" заменить цифрами "85 875";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2008 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (городскому) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 6 300 032 тыс. тенге, в том числе:
5 440 780 тыс. тенге – трансферты из местных бюджетов;
625 623 тыс. тенге – на развитие системы водоснабжения;
233 629 тыс. тенге – на развитие благоустройства городов и населенных пунктов.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2008 год в размере 529 011 тыс. тенге.
Распределение указанных сумм районным (городскому) бюджетам осуществляется на основании постановления акимата области.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2008 года.
Председатель сессии
Секретарь областного маслихата
Приложение 1
к решению маслихата
N 10-1 от 11 декабря 2008 года
Приложение 1
к решению маслихата
N 4-4 от 12 декабря 2007 года
Областной бюджет на 2008 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ