"Тауардың шыққан елін айқындау және тауардың шығуы туралы сертификаттарды беру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 24 қыркүйектегі N 374 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрінің 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 27 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 3 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5525 болып енгізілді. Күші жойылды - ҚР Индустрия және Сауда министрінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 59 Бұйрығымен.
Ескерту. ҚР Индустрия және сауда министрінің 2008 жылғы 24 қыркүйектегі N 374 Бұйрығының күші жойылды - ҚР Индустрия және Сауда министрінің 2009 жылғы 11 наурыздағы N 59 Бұйрығымен.
"Техникалық реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 11-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің 2008 жылғы 24 қыркүйектегі N 374 "Тауардың шыққан елін айқындау және тауардың шығуы туралы сертификаттарды беру ережесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 5347 тіркелген, 2008 жылы 7 қарашада N 170 "Заң газетінде" жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген Тауарлар шығарылған елді анықтау және тауарлардың шығарылуы туралы сертификаттар беру ережелеріне:
1-бөлімнің 2-тармағындағы "Қазақстан Республикасы кедендік аумағының қалған бөлігіне" деген сөздерден кейін "сондай-ақ Қазақстан Республикасы аумағында жеткілікті өңдеу/қайта өңдеу өлшемдеріне сәйкес өндірілген немесе жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен және Қазақстан Республикасы аумағында бұдан әрі айналымда болуға арналған тауарлардың қазақстанда шығарылғаны туралы сертификат алуға мүдделі шаруашылық субъектілеріне" деген сөздермен толықтырылсын;
2-бөлімде:
9-тармақта:
1) тармақшада "сондай-ақ мамандандырылған экономикалық аймақтардың аумақтарынан және Қазақстан Республикасының кедендік аумақтарының қалған бөлігіндегі бос қоймалардағы тауарларға" сөздері алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) "СТ-КЗ" нысанды сертификат – мына тауарларға:
- жеткілікті өңдеу/қайта өңдеу өлшемдеріне сәйкес жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен және арнайы экономикалық аймақтар аумағынан және бос қоймалардан Қазақстан Республикасы кеден аумағының қалған бөлігіне әкелінетін тауарларға;
- Қазақстан Республикасының аумағында жеткілікті өңдеу/қайта өңдеу өлшемдеріне сәйкес өндірілген және жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен және Қазақстан Республикасы аумағында бұдан әрі айналымда болуға арналған тауарларға.";
10-тармақта:
бірінші абзацтағы "СТ-1", "А", "Түпнұсқа" деген сөздерден кейін "СТ-КЗ" деген сөзбен толықтырылсын;
2) тармақшада "СТ-1", "Түпнұсқа" деген сөздерден кейін "СТ-КЗ" деген сөзбен және "СТ-1" нысанды тауардың шығарылуы туралы" деген сөздерден кейін "СТ-КЗ" деген сөзбен толықтырылсын;
3-бөлімде:
14-тармақтың үшінші абзацындағы "Қазақстан Республикасындағы" деген сөздер алынып тасталсын, "арнайы" деген сөздің алдына "Қазақстан Республикасының аумағында және" деген сөздермен толықтырылсын;
22-тармақтың он екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 24 сентября 2008 года N 374 "Об утверждении Правил определения страны происхождения товаров и выдачи сертификатов о происхождении товаров"
Приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 29 января 2009 года N 27. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 февраля 2009 года N 5525. Утратил силу приказом Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 11 марта 2009 года N 59.
Сноска. Утратил силу приказом Министра индустрии и торговли РК от 11.03.2009 N 59 (порядок введения в действие см. п.2 ).
В соответствии с подпунктом 11-1) статьи 7 Закона Республики Казахстан «О техническом регулировании» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра индустрии и торговли Республики Казахстан от 24 сентября 2008 года № 374 «Об утверждении Правил определения страны происхождения товаров и выдачи сертификатов о происхождении товаров» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5347, опубликован в газете «Юридическая газета» от 7 ноября 2008 года № 170) следующие изменения и дополнения:
в Правилах определения страны происхождения товаров и выдачи сертификатов о происхождении товаров, утвержденных указанным приказом:
в пункте 2 раздела 1 после слов «на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан.» дополнить словами «, а также хозяйствующие субъекты, заинтересованные в получении сертификата о казахстанском происхождении товаров, произведенных или подвергнутых достаточной обработке/переработке в соответствии с критериями достаточной обработки/переработки на территории Республики Казахстан и предназначенных для дальнейшего обращения на территории Республики Казахстан.»;
в разделе 2 :
в пункте 9 :
в подпункте 1) слова «а также на товары, вывозимые с территорий специальных экономических зон и со свободных складов на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан» исключить;
дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) сертификат формы «СТ-КЗ» - на товары:
- подвергнутые достаточной обработке/переработке в соответствии с критериями достаточной обработки/переработки и вывозимые с территории специальных экономических зон и со свободных складов на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан;
- произведенные или подвергнутые достаточной обработке/переработке в соответствии с критериями достаточной обработки/переработки на территории Республики Казахстан и предназначенные для дальнейшего обращения на территории Республики Казахстан»;
в пункте 10 :
в абзаце первом после слов «формы «СТ-1», «А», «Оригинал» дополнить словом «СТ-КЗ»;
в подпункте 2) после слов «формы «СТ-1», «Оригинал», дополнить словом «СТ-КЗ» и после слов «о происхождении товара формы «СТ-1» дополнить словом «СТ-КЗ»;
в разделе 3 :
абзац третий пункта 14 после слов «на территории» дополнить словами «Республики Казахстан и территории»;
абзац двенадцатый пункта 22 изложить в следующей редакции:

"осы тармақтың 2) және 3)-тармақтарында көрсетілген құжаттар:
арнайы экономикалық аймақтар аумағынан және еркін қоймалардан Қазақстан Республикасының кедендік аумағының қалған бөлігіне тауарлар шығару;
Қазақстан Республикасы аумағында жеткілікті өңдеу/қайта өңдеу өлшемдеріне сәйкес өндірілген немесе жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен және Қазақстан Республикасы аумағында бұдан әрі айналымда болуға арналған тауарлар шығарылған елді анықтау кезінде көрсетілмейді;
38-тармақта:
1) және 2) тармақшаларда "тіркелуі" сөзінен кейін "(қайта тіркелуі)" сөзімен толықтырылсын;
3) тармақшадағы "Көлік құралдары және жүру бағдары" деген сөздерден кейін "(бұл қаншалықты белгілі)" деген сөздермен толықтырылсын;
9) тармақшадағы "Шығарылу өлшемі" деген сөзі "Шығарылу өлшемдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
41-тармақтың 4)-тармақшасындағы " экспорт жүгімен қоса жүру (бұл қаншалықты белгілі " деген сөздер алып тасталсын;
4-бөлім мынадай мазмұндағы 41-1-тармағымен толықтырылсын:
"41-1. Осы Ережелердің 11-қосымшасына сәйкес "СТ-КЗ" нысанды сертификат мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады, сертификат бағандарында оның берген тауарлары туралы мынадай мәліметтер көрсетіледі:
1) 1-баған – "Тауарды өндіруші (атауы және пошталық мекен-жайы)" - тауарды өндірушінің заңды мәртебесін растайтын құжатқа сәйкес тауарды өндіруші болып табылатын жеке және заңды тұлғаның атауы:
- жеке тұлға үшін – жеке тұлғаны куәландырылатын құжаттың нотариалды расталған көшірмесіне сәйкес;
- жеке кәсіпкер үшін – жеке кәсіпкер ретінде өндірушінің мемлекеттік тіркелуі (қайта тіркелуі) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесіне сәйкес. Соның ішінде Қазақстан Республикасы аумағында жеткілікті өңдеу/қайта өңдеу өлшемдеріне сәйкес тауар өндірілген және/немесе жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен және арнайы экономикалық аймақтардың және еркін қоймалардың атауы көрсетіледі;
- заңды тұлға үшін - заңды тұлға ретінде өндірушінің мемлекеттік тіркелуі (қайта тіркелуі) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесіне сәйкес.
Бағандарды толтыру кезінде тауарды өндірушінің нақты орналасқан жерін растайтын құжатқа сәйкес өндірушінің пошталық мекен-жайы көрсетіледі;
2) 2-баған "Тауарды алушы (атауы және пошталық мекен-жайы)" - тауарды алушының заңды мәртебесін растайтын құжатқа сәйкес тауарды алушы болып табылатын жеке немесе заңды тұлғаның атауы:
- жеке тұлға үшін – жеке тұлғаны куәландыратын құжаттың нотариалды расталған көшірмесіне сәйкес;
- жеке кәсіпкер үшін – жеке кәсіпкер ретінде өндірушінің мемлекеттік тіркелуі (қайта тіркелуі) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесіне сәйкес;
- заңды тұлға үшін - заңды тұлға ретінде өндірушінің мемлекеттік тіркелуі (қайта тіркелуі) туралы куәліктің нотариалды расталған көшірмесіне сәйкес.
Бағандарды толтыру кезінде тауарды өндірушінің нақты орналасқан жерін растайтын құжатқа сәйкес өндірушінің почталық мекен-жайы көрсетіледі;

«Документы, указанные в подпунктах 2) и 3) настоящего пункта, не предъявляются, в случае:
вывоза товаров с территорий специальных экономических зон и со свободных складов на остальную часть таможенной территории Республики Казахстан;
определения страны происхождения товаров, произведенных или подвергнутых достаточной обработке/переработке в соответствии с критериями достаточной обработки/переработки на территории Республики Казахстан и предназначенных для дальнейшего обращения на территории Республики Казахстан.»;
в пункте 38 :
в подпунктах 1) и 2) после слов «регистрации» дополнить словом «(перерегистрации)»;
в подпункте 3) после слов «Средства транспорта и маршрут следования» дополнить словами «(насколько это известно)»;
в подпункте 9) слова «Критерий происхождения» заменить словами «Критерии происхождения»;
в подпункте 4) пункта 41 слова «следования экспортного груза (насколько это известно)» исключить;
раздел 4 дополнить пунктом 41-1) следующего содержания:
«41-1) Сертификат формы «СТ-КЗ», согласно приложению 11 к настоящим Правилам, заполняется на государственном и русском языках, в графах сертификата указываются следующие сведения о товаре, на который он выдан:
1) графа 1 – «Производитель товара (наименование и почтовый адрес)» - наименование юридического или физического лица, являющегося производителем товара согласно документам, подтверждающим юридический статус производителя товара:
- для физического лица – согласно нотариально заверенной копии документа, удостоверяющего личность;
- для индивидуального предпринимателя - согласно нотариально заверенной копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) производителя в качестве индивидуального предпринимателя;
- для юридического лица - согласно нотариально заверенной копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) производителя в качестве юридического лица.
В том числе указывается наименование специальных экономических зон или свободных складов, на территории которых товар произведен или подвергнут достаточной обработке/переработке в соответствии с критериями достаточной обработки/переработки на территории Республики Казахстан.
При заполнении графы указывается почтовый адрес производителя, согласно документу, подтверждающему фактическое место нахождения производителя товара;
2) графа 2 «Получатель товара (наименование и почтовый адрес)» - наименование физического или юридического лица, являющегося получателем товара согласно документам, подтверждающим юридический статус получателя товара:
- для физического лица – согласно нотариально заверенной копии документа, удостоверяющего личность;
- для индивидуального предпринимателя - согласно нотариально заверенной копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) производителя в качестве индивидуального предпринимателя;
- для юридического лица - согласно нотариально заверенной копии свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) производителя в качестве юридического лица.
При заполнении графы указывается почтовый адрес получателя товара, согласно документу, подтверждающему фактическое место нахождения получателя товара;

3) 3-баған - "Тауардың шығуы туралы сертификатты алу мақсаты". Тауардың шығарылуы туралы сертификатты алу мақсаты көрсетіледі;
4) 4-баған – тауардың шығуы, оның пішіні туралы сертификаттың тіркеу нөмірі, сертификат берген ел (Қазақстан Республикасы);
5) 5-баған – "Қызметтік ескертулер үшін". Мемлекеттік бақылау органдарының қызметтік ескертулері, сондай-ақ мынадай жазбалар: "Түпнұсқа", "Сертификаттың орнына берілді" - жазылады. Егер, тауарды алушы болған жағдайда тауарды өндіруші мен тауарды алушы арасында тауарды алуға арналған келісім-шарт көрсетіледі;
6) 6-баған – "Нөмір". Тауардың реттік нөмірі көрсетіледі;
7) 7-баған – "Орындар саны және орауыштың түрі". Тауар орауышының түрі (партиясы) және орындар саны көрсетіледі;
8) 8-баған – "Тауардың сипаты" - тауардың коммерциялық атауы және тауарды бір мәнде бірдейлендіруге мүмкіндік беретін басқа да мәліметтер;
9) 9-баған – "Шығарылу өлшемдері". Мынадай тауарлардың шығарылу өлшемдері көрсетіледі:
П – Тауар толығымен Қазақстан Республикасында өндірілген. Егер, тауар Қазақстан Республикасы аумағында жеткілікті өңдеу/қайта өңдеу өлшемдеріне сәйкес өндірілген және/немесе жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен жағдайда белгіленеді және Қазақстан Республикасы аумағында бұдан әрі айналымда болуға арналған тауарларға;
Д – Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық атау-тізімінің соңғы өнім кодының алғашқы төрт цифрі көрсетіліп, жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткен тауар;
К – шығарған елі кумулятивтік принцип негізінде анықталған тауар.
Егер сертификатта Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық атау-тізімінің әр түрлі тауарлық позицияларында жіктелген және әр түрлі шығарылу критерийлері бар тауарлар мәлімделсе, онда 9-бағанда шығарылу өлшемдері барлық мәлімделген тауарлар үшін дифференцияланып көрсетіледі.
10) 10-баған – "Жалпы/таза салмағы (кг)" тауардың салмақтық не сандық сипаттамалары; тауардың нақты саны мен сертификатта көрсетілген сан арасындағы айырмашылық 5% аспауға тиіс;
11) 11-баған – "Куәлік". Уәкілетті мемлекеттік орган толтырады және ішіне атауы, мекенжайы, мөрі және сертификатта көрсетілген мәліметтердің куәландырылған күні, сондай-ақ сертификаттауды растауға уәкілетті тұлғаның қолы, тегі және аты-жөні;
12) 12-баған – "Өтінім берушінің декларациясы". Тауардың шығарылған елдің атауы, тауардың шығарылған елі туралы мәліметтердің декларацияланған жері мен күні өтінім берушінің уәкілетті тұлғасының тегі мен аты-жөні, өтінім берушінің қолы мен мөрі.";
5-бөлімінің 42-тармағындағы "СТ-1" нысанды сертификаттың  5 бағандағы" деген сөздерден кейін "және СТ-КЗ" деген сөздермен толықтырылсын және "СТ-1 нысанды тауардың шығарылуы туралы сертификаттың 12-бағанында" деген сөздердің алдына "және СТ-КЗ" деген сөздермен толықтырылсын;
5-қосымшада:
3-бағанда "қоса жүру бағдары" деген сөздерден кейін "(бұл қаншалықты белгілі)" деген сөздермен толықтырылсын;
9-бағандағы "Шығарылу өлшемі" деген сөз "Шығарылу өлшемдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
6-қосымшада:
9-бағандағы "Шығарылу өлшемі" деген сөз "Шығарылу өлшемдері" деген сөзбен ауыстырылсын;
7-қосымшада:
3-баған деген "means of transport and route (as far as known)" жаңа редакцияда жазылсын;
12-баған мынадай редакцияда жазылсын:

3) графа 3 - «Цель получения сертификата о происхождении товара». Указывается цель получения сертификата о происхождении товара;
4) графа 4 – регистрационный номер сертификата о происхождении товара, его форма, страна, выдавшая сертификат («Республика Казахстан»);
5) графа 5 – «Для служебных отметок». Вносятся служебные отметки государственных контролирующих органов, а также следующие записи: «Дубликат», «Выдан взамен сертификата». В случае наличия получателя товара указывается договор получателя товара с производителем товара на приобретение товара;
6) графа 6 – «Номер». Указывается порядковый номер товара;
7) графа 7 – «Количество мест и вид упаковки». Указываются количество мест и вид упаковки товара (партии);
8) графа 8 – «Описание товара» - коммерческое наименование товара и другие сведения, позволяющие произвести однозначную идентификацию товара;
9) графа 9 – «Критерии происхождения». Указываются следующие критерии происхождения товаров:
П - товар, полностью произведенный в Республике Казахстан;
Д - товар, подвергнутый достаточной обработке/переработке, с указанием первых четырех цифр кода (товарной позиции) Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности конечной продукции;
К - товар, страна происхождения которого определена на основе кумулятивного принципа.
Если в сертификате заявлены товары, классифицируемые в различных товарных позициях Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности и имеющие различные критерии происхождения, то в графе 9 указываются критерии происхождения дифференцированно для всех заявленных товаров;
10) графа 10 – «Вес брутто/нетто (кг)» - весовые либо количественные характеристики товара; расхождение между фактическим количеством товара и указанным в сертификате не должно превышать 5%;
11) графа 11 – «Удостоверение». Заполняется уполномоченным государственным органом и содержит его наименование, адрес, печать и дату удостоверения сведений, указанных в сертификате, а также подпись, фамилия и инициалы лица, уполномоченного заверить сертификат;
12) графа 12 – «Декларация заявителя». Указывается наименование страны происхождения товара, место и дата декларирования сведений о стране происхождения товара, фамилия и инициалы уполномоченного лица заявителя, подпись и печать заявителя;
в пункте 42 раздела 5 после слов «В графе 5 сертификата формы «СТ-1» дополнить словами «и СТ-КЗ» и после слов «В графе 12 сертификата о происхождении товара формы «СТ-1» дополнить словами «и СТ-КЗ»;
в приложении 5 :
в графе 3 после слов «маршрут следования» дополнить словами «(насколько это известно)»;
в графе 9 слова «Критерий происхождения» заменить словами «Критерии происхождения»;
в приложении 6 :
в графе 9 слова «Критерий происхождения» заменить словами «Критерии происхождения»;
в приложении 7 :
графу 3 изложить в новой редакции «Means of transport and route (as far as known)»;
графу 12 изложить в следующей редакции:

"12. Declaration by the export.
The undersigned hereby declares that the above details and statements are correct that all the goods were
produced in_______________________________________________
(country)
and that they comply with the origin requirements specified for those goods in the generalized system of preferences for goods exported to
________________________________________________________________
(importing country)
________________________________________________________________
Place and date signature of authorized signatory";
8-қосымшада:
12-бағанда:
"5" цифрінің алдына "N" белгісімен толықтырылсын;
"exported to" деген сөздерден кейін "authorized" деген сөз алып тасталсын;
9-қосымшада:
1-бағандағы ", ел" деген сөзден кейін ")" белгісімен толықтырылсын;
3-бағандағы "экспорт жүгімен қоса жүру" деген сөздер алып тасталсын;
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті:
1) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен бұқаралық ақпарат құралдарына жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда вице-министрі Е.Қ. Мамытбековке жүктелсін.
4. Осы бұйрық бірінші ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                          В. Школьник
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б.Б. Жәмішев __________
2009 жылғы 29 қаңтар
"Тауардың шыққан елін айқындау
және тауардың шығуы туралы
сертификаттарды беру ережесін
бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда министрінің
2008 жылғы 24 қыркүйектегі
N 374 бұйрығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасы
Идустрия және сауда министрінің
бұйрығына қосымша
Тауардың шыққан елін айқындау
және тауардың шығуы туралы
сертификаттарды беру ережесіне
11-қосымша
1. Тауарды өндіруші
(атауы және пошталық мекен-жайы)
4. N __________________________
Тауардың шығуы туралы
сертификат
СТ-КZ нысаны
______________________ берілді
(елдің атауы)
2. Тауарды алушы
(атауы және пошталық мекен-жайы)
5. Қызметтік ескертулер үшін
3. Тауардың шығуы туралы сертификатты алу мақсаты
6. Нөмір
7. Орындар саны және орау түрі
8. Тауардың сипаттамасы
9.Шығару өлшемдері

«12. Declaration by the exporter.
The undersigned hereby declares that the above details and statements are correct that all the goods were
produced in____________________________________________________
(country)
and that they comply with the origin requirements specified for
those goods in the generalized system of preferences for goods exported to
_______________________________________________________________
(importing country)
_______________________________________________________________
Place and date signature of authorized signatory»;
в приложении 8 :
в графе 12:
перед цифрой «5» дополнить знаком «№»;
после слов «exported to» слово «were» исключить;
слово «authority» заменить словом «authorized»;
в приложении 9 :
в графе 1 после слова «, страна» дополнить знаком «)»;
в графе 3 слова «следования экспортного груза» исключить;
дополнить приложением 11 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по техническому регулированию и метрологии Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и торговли Республики Казахстан Мамытбекова Е.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                          В. Школьник
СОГЛАСОВАНО:
Министр финансов
Республики Казахстан
Жамишев Б.Б. _________
29 января 2009 года
Приложение
к приказу Министра индустрии и
торговли Республики Казахстан
«О внесении изменений и дополнений
в Приказ Министра индустрии и
торговли Республики Казахстан
от 24 сентября 2008 года № 374
«Об утверждении Правил определения
страны происхождения товаров и выдачи
сертификатов о происхождении товаров»
Приложение 11
к Правилам определения страны
происхождения товаров и выдачи
сертификатов о происхождении товаров
1. Производитель товара
(наименование и почтовый адрес)
4.№ _________________________
Сертификат
о происхождении товара
Форма СТ-КЗ
Выдан в _____________________
(наименование страны)
2. Получатель товара
(наименование и почтовый адрес)
5. Для служебных отметок
3. Цель получения сертификата
о происхождении товара
6. Номер
7.Количетво
мест и вид
упаковки
8. Описание
товара
9. Критерии
происхожде-
ния

10. Ыдысымен/таза салмағы (кг)
11. Куәлік:
Осы құжат бойынша өтініш берушінің декларациясы шындыққа сәйкес келеді
__________________________
Атауы
__________________________
Мекен-жайы
__________________________
Аты-жөні
__________________________
Қолы
__________________________
Күні
Мөрі
12. Өтініш берушінің декларациясы:
Төменде қол қоюшылар жоғарыда көрсетілген мәліметтер шындыққа сәйкес келетініне, барлық тауарлар толығымен
____________________________
(елдің атауы)
өндірілгеніне және жеткілікті өңдеуден/қайта өңдеуден өткеніне және олардың барлығы да осындай тауарларға қатысты белгіленген шығару талаптарына сәйкес екендігіне кепіл болады.
________________ ___________
Аты-жөні        Қолы
________________ ____________
Күні           Мөрі

10. Вес брутто/нетто (кг)
11. Удостоверение:
Настоящим удостоверяется, что
декларация заявителя соответствует
действительности
______________ _____________
Наименование     Адрес
______________ _____________
ФИО           Подпись
______________ _____________
Дата           Печать
12. Декларация заявителя.
Нижеподписавшийся заявляет,
что вышеприведенные сведения
соответствуют действительнос-
ти, что все товары полностью
произведены или подвергнуты
достаточной обработке/
переработке в
_________________________
(наименование страны)
и что все они отвечают
требованиям происхождения,
установленным в отношении
таких товаров
_____________ _______________
ФИО          Подпись
_____________ _______________
Дата          Печать