"Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 17 қарашадағы N 229 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2009 жылғы 20 қарашада Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5863 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі N 141 бұйрығы.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010.04.01 N 141 бұйрығымен.
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 11 қарашадағы Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5429 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 27 ақпандағы N 26 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5587 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 90 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5657 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 22 қыркүйек N 184 бұйрығымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5798 болып тіркелген), "Қазақстан Республикасының Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің міндетін атқарушысының 2008 жылғы 22 желтоқсандағы N 265 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2009 жылғы 23 қыркүйектегі N 203 бұйрығымен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 5817 болып тіркелген) бұйрығына мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
02 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

О внесении дополнений и изменений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 ноября 2009 года № 229. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 ноября 2009 года № 5863. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 01.04.2010 № 141 (порядок введения в действие см. п. 4).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5429), с внесенными изменениями и дополнениями приказами Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 26 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5587), от 22 апреля 2009 года № 90 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5657), от 7 сентября 2009 года № 184 "О внесении изменений и дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5798), от 23 сентября 2009 года № 203 "О внесении дополнений в приказ и.о. Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 22 декабря 2008 года № 265 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5817) следующие дополнения и изменения:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 02 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":

014 бюджеттік бағдарламасы мынадай мазмұндағы 004 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"004 Сыртқы қарыздар есебiнен";
05 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" функционалдық кіші тобында:
220 "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Концессиялық ұсыныстарды, концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін, конкурстық құжаттамаларды, концессиялық жобаларды, концессия шарттарының жобаларын, бюджеттік инвестициялық жобаларды экономикалық сараптау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"006 Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы бағалау және сараптау";
09 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 067 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"067 Саяси партияларды қаржыландыру";
3 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
01 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 038 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"038 Селекторлық байланысты ұйымдастыру үшін Шығыс Қазақстан облысының бюджетіне нысаналы ағымдағы трансферттер";
4 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
09 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 082 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"082 "Астана қаласының жаңа университеті" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
01 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
006 "Ауыл шаруашылығы техникасының қаржы лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"006 Ауыл шаруашылығы техникасының қаржы лизингі бойынша сыйақы ставкасын өтеу";
043 "Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "КазАгро" ұлттық холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"043 Агроөнеркәсіптік кешенді дамытуды ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "КазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
096 "Ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"096 Ауыл шаруашылығы өнімін қайта өңдеу кәсіпорындарына олардың негізгі және айналым қаражатын толықтыруға қаржы институттары беретін кредиттер, жабдықтар лизингі бойынша сыйақы ставкасын субсидиялау";
097 "Ауыл шаруашылығы өнімдерін өңдейтін кәсіпорындарға арналған жабдықтардың қаржы лизингi бойынша сыйақы (мүдде) ставкасын өтеу" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"097 Ауыл шаруашылығы өнімдерін өңдейтін кәсіпорындарға арналған жабдықтардың қаржы лизингi бойынша сыйақы ставкасын өтеу";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
09 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
037 "Кеңсе үй жайын салу үшін "Қаржы жүйесі органдарының мамандарын даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру орталығы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 "Қаржы жүйесі органдарының мамандарын даярлау, қайта даярлау және біліктілігін арттыру орталығы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту";
233 "Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 070 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"070 Тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді сатып алу кезінде қазақстандық қамту мониторингі";
619 "Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 016 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"016 "Қазақстандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын жаңғырту және дамыту орталығы" АҚ жарғылық капиталын қалыптастыру".

бюджетную программу 014 дополнить бюджетной подпрограммой 004 следующего содержания:
"004 За счет внешнего займа";
в функциональной подгруппе 05 "Планирование и статистическая деятельность":
по администратору бюджетных программ 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 006 "Экономическая экспертиза концессионных предложений, технико-экономических обоснований концессионных проектов, конкурсной документации, концессионных проектов, проектов договоров концессии, бюджетных инвестиционных проектов" изложить в следующей редакции:
"006 Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессии";
в функциональной подгруппе 09 "Прочие государственные услуги общего характера":
дополнить администратором бюджетных программ 217 с бюджетной программой 067 следующего содержания:
"217 Министерство финансов Республики Казахстан
067 Финансирование политических партий";
в функциональной группе 3 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 01 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 038 следующего содержания:
"038 Целевые текущие трансферты областному бюджету Восточно-Казахстанской области для организации селекторной связи";
в функциональной группе 4 "Образование":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 082 следующего содержания:
"082 Увеличение уставного капитала АО "Новый университет Астаны";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 01 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 006 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по финансовому лизингу сельскохозяйственной техники" изложить в следующей редакции:
"006 Возмещение ставки вознаграждения по финансовому лизингу сельскохозяйственной техники";
наименование бюджетной программы 043 "Увеличение уставного капитала АО "Национальный холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса" изложить в следующей редакции:
"043 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" для реализации государственной политики по стимулированию развития агропромышленного комплекса";
наименование бюджетной программы 096 "Субсидирование ставки вознаграждения (интереса) по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования" изложить в следующей редакции:
"096 Субсидирование ставки вознаграждения по кредитам, выдаваемым финансовыми институтами предприятиям по переработке сельскохозяйственной продукции на пополнение их основных и оборотных средств, по лизингу оборудования";
наименование бюджетной программы 097 "Возмещение ставки вознаграждения (интереса) по финансовому лизингу оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции" изложить в следующей редакции:
"097 Возмещение ставки вознаграждения по финансовому лизингу оборудования для предприятий по переработке сельскохозяйственной продукции";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 09 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 037 "Увеличение уставного капитала АО "Центр подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов органов финансовой системы" для строительства офисного помещения" изложить в следующей редакции:
"037 Увеличение уставного капитала АО "Центр подготовки, переподготовки и повышения квалификации специалистов органов финансовой системы";
по администратору бюджетных программ 233 "Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 070 следующего содержания:
"070 Мониторинг казахстанского содержания при закупке товаров, работ и услуг";
по администратору бюджетных программ 619 "Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной программой 004 следующего содержания:
"004 Материально-техническое оснащение Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства";
дополнить бюджетной программой 016 следующего содержания:
"016 Формирование уставного капитала АО "Казахстанский центр модернизации и развития жилищно-коммунального хозяйства".

2. Мемлекеттік жоспарлау әдіснамасы департаменті (Б. Бабажанова) Заң департаментімен (Д. Ешімова) бірлесіп осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                             Б. Сұлтанов

2. Департаменту методологии государственного планирования (Б. Бабажанова) совместно с Юридическим Департаментом (Д. Ешимова) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Султанов