«Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылауды жүргізу ережесін бекіту туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 4 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № 30 Қаулысы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 5 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5984 болып енгізілді. Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 2-НП бұйрығымен.
Күші жойылды - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті Төрағасының 2011.08.18 № 2-НП (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 141-бабының 19) тармақшасына сәйкес Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылауды жүргізу ережесін бекіту туралы» Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5643 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2009 жылғы 3 маусымда, № 25 (1679) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылауды жүргізу ережесінде:
44-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«44. Бақылауды жүргізу туралы тапсырмалар «Мемлекеттік құпиялар туралы» және «Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес жүргізілетін бақылауды қоспағанда, құқықтық статистика және арнайы есепке алу саласындағы уәкілетті органда немесе оның аумақтық бөлімшелерінде Қазақстан Республикасының заңнамасында айқындалған тәртіппен тіркеліп, ал кейіннен есептен алынуға жатады.».
2. Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитетінің аппарат басшысы Е.Қ. Сыздықов Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы қаулының мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                         О. Өксікбаев

О внесении изменения в постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 27 марта 2009 года № 4 "Об утверждении Правил проведения внешнего государственного финансового контроля"
Постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 4 декабря 2009 года № 30. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2010 года № 5984. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 18 августа 2011 года № 2-НП
Сноска. Утратило силу нормативным постановлением Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 18.08.2011 № 2-НП (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 19) статьи 141 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета от 27 марта 2009 года № 4 "Об утверждении Правил проведения внешнего государственного финансового контроля" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5643, опубликовано в "Юридической газете" от 3 июня 2009 года № 82 (1679)) следующее изменение:
в Правилах проведения внешнего государственного финансового контроля, утвержденных указанным постановлением:
пункт 44 изложить в следующей редакции:
"44. Поручения о проведении контроля подлежат регистрации, а в дальнейшем снятию с учета в уполномоченном органе в области правовой статистики и специальных учетов или его территориальных подразделениях в порядке определенном законодательством Республики Казахстан, за исключением контроля, проводимого в соответствии с законами Республики Казахстан "О государственных секретах" и "О частном предпринимательстве".".
2. Руководителю аппарата Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета Сыздыкову Е.К. обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель                               О. Оксикбаев