"Орта білімнен кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 29 қарашадағы N 586 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы N 602 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 1 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6028 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақтан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № 10 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 15.01.2013 № 10 Бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Орта білімнен кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 29 қарашадағы № 586 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5029 болып тіркелген, 2008 жылғы 25 сәуірдегі № 62 «Заң газетінде» жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген орта білімнен кейінгі кәсіптік оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға қабылдаудың үлгі ережесінде:
8-тармақта «жеткізілуі қажет» деген сөздер «қабылдау комиссиясы жеткізеді» деген сөздермен ауыстырылсын.
14-тармақтың екінші абзацындағы «беруіне болады» деген сөздер «береді» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Техникалық және кәсіптік білім департаменті (Қ.Қ.Бөрібеков) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуі;
2) Осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Жауапты хатшы Ф.Ш.Қуанғановқа жүктелсін.
Министр                                         Ж. Түймебаев

О внесении изменений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 586 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организации образования, реализующие профессиональные учебные программы послесреднего образования"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 28 декабря 2009 года № 602. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 февраля 2010 года № 6028. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 15 января 2013 года № 10
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 15.01.2013 № 10.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 ноября 2007 года № 586 "Об утверждении Типовых правил приема на обучение в организациях образования, реализующих профессиональные учебные программы послесреднего образования" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5029, опубликованным в "Юридической газете" от 25 апреля 2008 года № 62), следующие изменения:
в Типовых правилах приема на обучение в организациях образования, реализующих профессиональные учебные программы послесреднего образования, утвержденных указанным приказом:
в пункте 8 слова "должны своевременно доводиться" заменить словами "приемная комиссия своевременно доводит";
в абзаце втором пункта 14 слова "может подать" заменить словом "подает".
2. Департаменту технического и профессионального образования (Борибеков К.К.) обеспечить в установленном законодательством порядке:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Куанганова Ф.Ш.
Министр                                    Ж. Туймебаев