"Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 07 шілдедегі № А-8/285 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 23 шілдеде № 3326 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 6 сәуірдегі № А-3/112 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2011.04.06 № А-3/112 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына (Мемлекеттік тіркеу тізімдемесінің Ақмола аймақтық бөлімінде N 3250 болып тіркелген, 2008 жылғы 20 мамырда "Акмолинская правда" және 2008 жылғы 20 мамырда "Арқа ажары" газеттерінде жарияланған), "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 08 шілдедегі № А-5/288 қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3258 болып тіркелген, 2008 жылғы 22 шілдеде "Акмолинская правда" газетінде № 92 және 2008 жылғы 22 шілдеде "Арқа ажары" газетінде № 82 жарияланған), "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № А-6/360 қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3271 болып тіркелген, 2008 жылғы 23 қыркүйегінде "Акмолинская правда" және 2008 жылғы 23 қыркүйегінде "Арқа ажары" газетінде № 108 жарияланған), "Жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 17 сәуірдегі № А-3/134 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2008 жылғы 2 сәуірдегі № А-4/145 қаулысымен (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3320 болып тіркелген, 2009 жылғы 14 мамырдағы "Акмолинская правда" газетінде № 57 және 2009 жылғы 14 мамырдағы "Арқа ажары" газетінде № 65-66 жарияланған), келесі өзгерістер пен толықтыруларды ескере отырып, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2-тармағындағы "департаменті" сөзі "басқармасы" сөзімен ауыстырылсын;
аталған қаулымен бекітілген жекешелендіруге жататын коммуналдық меншік нысандарының тізбесінде:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 "Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации"
Постановление акимата Акмолинской области от 7 июля 2009 года № А-8/285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 июля 2009 года № 3326. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № А-3/112
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2011 № А-3/112.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 17 апреля 2008 года № А-3/134 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3250, опубликовано 20 мая 2008 года в газете «Акмолинская правда» и 20 мая 2008 года в газете «Арка Ажары»), с учетом изменений и дополнений, внесенных постановлениями акимата Акмолинской области «О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации» от 08 июля 2008 года № А-5/288 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3258, опубликовано 22 июля 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 92 и 22 июля 2008 года в газете «Арка Ажары» № 82), «О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации» от 22 августа 2008 года № А-6/360 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3271, опубликовано 23 сентября 2008 года в газете «Акмолинская правда» № 123 и 23 сентября 2008 года в газете «Арка Ажары» № 108), «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 17 апреля 2008 года № А-3/134 «Об утверждении перечня объектов коммунальной собственности подлежащих приватизации» от 2 апреля 2009 года № А-4/145 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3320, опубликовано 14 мая 2009 года в газете «Акмолинская правда» № 57 и 20 мая 2009 года в газете «Арка Ажары» № 65-66) следующие изменения и дополнения:
в пункте 2 слово «Департамент» заменить словом «Управление»;
в перечне объектов коммунальной собственности, подлежащих приватизации, утвержденном указанным постановлением:

реттік нөмірі 21, 23, 24, 49, 50, 51, 52 - жолдарындағы "департаментінің" сөзі "басқармасының" сөзімен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 34, 47 - жолдарындағы "департаменті" сөзі "басқармасы" сөзімен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 22, 26, 39, 40, 46, 56, 63, 64 - жолдары алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 - жолдарымен толықтырылсын: "
83
1997 жылы шықғарылған, мемлекеттік нөмірі Z 794 AH ГАЗ 3110 автомашинасы
Астана қ., Алматы ауданы, Отырар к-сі, 27
"Акмолинская правда" газетінің редакциясы ШЖҚ МКК
84
Емханының емдеу корпусының бұрыңғы ғимараты
Жақсы ауданы, Жаңа Қима к., Больничная к-сі, 1
Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Жақсы орталық аудандық ауруханасы" МКҚК
85
Ғимарат
Көкшетау қ., Жамбыл к-сі, 187
"Көкшетау қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" ММ
86
Екі қабатты балабақша ғимараты (бос тұрған)
Еңбекшілдер ауданы, Мамай а.
"Мамай ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
87
Молодежное ауылындағы клуб ғимараты
Зеренді ауданы, Самарбай селолық округі, Молодежное с.
Зеренді ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мәдениет үйі" МКҚК
88
Техникалық қызмет көрсету пунктінің ғимараты
Зеренді ауданы, Қонысбай с.
"Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты" ММ
89
№ 8 қазандағы оған іргелес жылумен қамтамасыз ету жүйелермен
Есіл ауданы, Есіл қ., Энергетиктер к-сі, 8
Есіл ауданы әкімдігінің жанындағы "Тепловые сети" ШЖҚ МКК
".
2. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     А.Рау

в строках, порядковые номера 21, 23, 24, 49, 50, 51, 52 слово «Департамента» заменить словом «Управления»;
в строках, порядковые номера 34, 47 слово «Департамент» заменить словом «Управление»;
строки, порядковые номера 22, 26, 39, 40, 46, 56, 63, 64, исключить;
дополнить строками, порядковые номера 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, следующего содержания: «
83
Автомашина ГАЗ 3110 1997 года выпуска, государственный номер Z 794 AH
г. Астана, район Алматы, ул. Отырар, 27
ГКП на ПХВ Редакция газеты «Акмолинская правда»
84
Бывшее здание лечебного корпуса поликлиники
Жаксынский район, п. Жана-Кийма, ул. Больничная, 1
ГККП «Жаксынская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области
85
Здание
г. Кокшетау, ул. Джамбула,187
ГУ «Отдел жилищно-
коммуналього хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау»
86
Двухэтажное здание детского сада (пустующее)
Енбекшильдерский район, с. Мамай
ГУ «Аппарат акима Мамайского сельского округа»
87
Здание клуба села Молодежное
Зерендинский район, Самарбайский сельский округ, с. Молодежное
ГККП «Мәдениет үйі» при отделе культуры и развития языков Зерендинского района
88
Здание пункта технического обслуживания (ПТО)
Зерендинский район, с. Конысбай
ГУ «Аппарат акима Конысбайского сельского округа»
89
Котельная № 8 с прилегающими сетями теплоснабжения
Есильский район, г.Есиль, ул.Энергетиков, 8
ГКП на ПХВ «Тепловые сети» при акимате Есильского района
».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области                        А.Рау