Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 "2009 жылға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы № 4С-25/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қарашада № 1-2-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 20 сәуірдегі № 4С-30/11 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 16 қазандағы № 4С-17-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыс бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3328 тіркелген), Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қазандағы № ә-7/452 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы Степногорск қалалық мәслихатының шешімінің жобасы туралы» қаулысына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешіміне, Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 4С-18/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-108 тіркелген, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 15 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С-20/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-112 тіркелген, 2009 жылғы 5 маусымдағы № 22 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 10 маусымдағы № 4С-21/2 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-115 тіркелген, 2009 жылғы 10 шілдедегі № 27 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 17 шілдедегі № 4С-23/3 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-117 тіркелген, 2009 жылғы 10 шілдедегі № 32 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған), Степногорск қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 қыркүйектегі № 4С-24/3 «Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-118 тіркелген, 2009 жылғы 9 қазандағы № 40 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістермен) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О бюджете города на 2009 год"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 26 октября 2009 года № 4С-25/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 9 ноября 2009 года № 1-2-119. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
Сноска. Утратило силу - решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 20 апреля 2010 года № 4С-30/11
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 16 октября 2009 года № 4С-17-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3328), согласно постановления акимата города Степногорска от 23 октября 2009 года № а-7/452 «О проекте решения Степногорского городского маслихата «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано от 9 января 2009 года в газетах «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы»), с последующими изменениями внесенными решением Степногорского городского маслихата от 31 марта 2009 года № 4С-18/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-108, опубликовано в газетах от 17 апреля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 15), решением Степногорского городского маслихата от 29 апреля 2009 года № 4С-20/2 «О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-112, опубликовано в газетах от 5 июня 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 22), решением Степногорского городского маслихата от 10 июня 2009 года № 4С-21/2 «О внесении изменений в решение Степногорского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-115, опубликовано в газетах от 10 июля 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 27), решением Степногорского городского маслихата от 17 июля 2009 года № 4С-23/3 «О внесении изменений в решение Степногорского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-117, опубликовано в газетах от 14 августа 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 32), решением Степногорского городского маслихата от 25 сентября 2009 года № 4С-24/3 «О внесении изменений в решение Степногорского маслихата от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 «О бюджете города на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-118, опубликовано в газетах от 9 октября 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 40) следующие изменения:

1 тармақтың 1) тармақшасында:
«3053587,7» деген сан «3088997,4» санымен ауыстырылсын;
«1409424,7» деген сан «1444834,4» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«3017671,3» деген сан «3053081» санымен ауыстырылсын
2. Степногорск қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-14/2 «2009 жылға арналған қала бюджеті туралы» шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-100 тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 1 «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газетінде жарияланған) 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Махатов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ:
Степногорск қаласының
әкімі                                      А.Никишов
Степногорск қалалық мәслихатының
2009 жылғы 26 қазан № 4С-25/2
Степногорск қалалық мәслихатының

в подпункте 1) пункта 1:
цифры «3053587,7» заменить на цифры «3088997,4»;
цифры «1409424,7» заменить на цифры «1444834,4»
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «3017671,3» заменить на цифры «3053081».
2. Приложения 1, 2, 3 к решению Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2009 год» от 23 декабря 2008 года № 4С-14/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-100, опубликовано в газетах от 9 января 2009 года «Вечерний Степногорск» и «Степногорск ақшамы» № 1), изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Махатов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
"О внесении изменений в решение
Степногорского городского маслихита

7946,1
Заводской к. орта мектебінің күрделі жөндеу
12564
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын лингафондық және мультимедиялық кабинеттермен қамтамасыз етуге
10749,6
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
Селолық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандырына әлеуметтік қолдау шаралары
2673
Қаржы бөлімі
Заңды тұлғаларының жарғылық қорын көбейту
74900
Құрылыс бөлімі
Селеті су қоймасынан Степногор қаласына дейінгі және 1-ші көтергіш насостық стансасының магистральды су тартқышын қалпына кельтіру
457000
Степногорск қаласына дейін 305-Сопкасынан магистральды суөткізгіш желілерін қайта құру

7946,1
Капитальный ремонт средней школ п.Заводской
12564
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов государтсвенных учреждениях начального,основного среднего и общего среднего образования
10749,6
Отдел экономики и бюджетного планирования
На социальную поддержку специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
2673
Отдел финансов
На увеличение уставного капитала юридических лиц
74900
Отдел строительства
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское-г.Степногорск и насосной станции 1 подъема
457000
Реконструкция магистральных водопроводных сетей от сопки 305-до г.Степногорск Акмолинской области

500000
Ауылдық аумақтарды канализациялау және сумен қамтамасыз ету салалық жобасын жүзеге асыру мақсатында, зерттеу жұмыстарын және құрылысты қадағалау сараптамасын өткізу
122,7
Степногорск қаласындығы су бұрғыш және сумен жабдықтау жүйесі қайта құру (2 кезең) бойынша жобалық- сметалық құжаттама дайындау және сараптама жүргізу үшін.
25000
Жайластыруға инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға
80160
Тұрғынұй коммуналдық, шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомильдер жолдары бөлімі
Өнерлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту

500000
На проведение изыскательных работ и надзора за строительством, в целях реализации отраслевого проекта Водоснабжение и канализация сельских территорий
122,7
На разработку и проведение экспертизы проектно-сметной документации по реконструкции систем водоснабжения и водоотведения г.Степногорска (2 этап)
25000
На развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
80160
Отдел жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров