Степногорск қаласы әкімдігінің "2009 жылға арналған халықтың мақсатты топтарын анықтау және оларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бойынша шаралары туралы" 2009 жылғы 7 мамырдағы № а-4/226 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 6 қарашадағы № а-7/463 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 11 желтоқсанда № 1-2-121 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № а-8/523а шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № а-8/523а шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5, 7 баптарына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногрск қаласы әкімдігінің «2009 жылға арналған халықтың мақсатты топтарын анықтау және оларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау бойынша шаралары туралы» 2009 жылғы 7 мамырдағы № А-4/226 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-114 тіркелген, 2009 жылдың 26 маусымында «Степногорск Ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2. Мақсатты топтарына жататын тұлғалар тізбесі келесі жұмыссыз азаматтар санаттарымен толықтырылсын:
50 жастағы және одан үлкен жастағы тұлғалар;
ұзақ уақыт бойы жұмыс істемейтін тұлғалар (6 айдан артық);
29 жасқа дейінгі жастар;
қайта некеге тұрмаған жесір әйелдер, тұл ерлер;
орта және орта білімнен кейінгі бағдарламаларды жүзеге асыратын оқу мекемелерінің түлектері;
бұрын жұмыс істемегендер;
емдеу курсынан өткен өкпе ауруымен ауыратын тұлғалар;
мүгедектік есебінен шығарылғандар;
жасқа толуы бойынша әскери есептен шығарылғандар».
2. Осы Степногорск қаласы әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
3. Осы Степногорск қаласы әкімдігінің қаулысы 2009 жылдың 1 мамырынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
4. Осы Степногорск қаласы әкімдігінің қаулысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск
қаласының әкімі                            А.Никишов
КЕЛІСІЛГЕН:
«Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының м.а                    Ф.Жукова

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 7 мая 2009 года № а-4/226 "Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите на 2009 год"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 6 ноября 2009 года № а-7/463. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 11 декабря 2009 года № 1-2-121. Утратило силу решением акимата города Степногорска Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № а-8/523а
Сноска. Утратило силу решением акимата города Степногорска Акмолинской области от 11 декабря 2009 года № а-8/523а
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,статьями 5, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска от 7 мая 2009 года № а-4/226 «Об определении целевых групп населения и мер по содействию их занятости и социальной защите на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-114, опубликовано 26 июня 2009 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующее изменение:
пункт 2 указанного постановления изложить в следующей редакции:
«2. Дополнить перечень лиц, относящихся к целевым группам, следующими категориями безработных граждан:
лица в возрасте 50 лет и старше;
лица, длительно не работающие (более 6 месяцев);
молодежь в возрасте до 29 лет;
не вступившие в повторный брак вдовы, вдовцы;
выпускники учреждений образования, реализующих программы среднего и послесреднего образования;
ранее не работавшие;
больные туберкулезом, прошедшие курс лечения;
снятые с учета инвалидности;
снятые с воинского учета по достижению возраста».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города Степногорска возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
3. Данное постановление акимата города Степногорска распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2009 года.
4. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города
Степногорска                               А.Никишов
СОГЛАСОВАНО:
И.о. начальника государственного
учреждения «Отдел занятости и
социальных программ»                       Ф.Жукова