1992 жылы туған азаматтарды әскерге шақыру учаскесінің тізіміне алу туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2009 жылғы 21 қаңтарда № 1 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 3 ақпанда № 1-3-101 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 1 Шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімінің 2010.01.22 № 1 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі № 74 «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына сәйкес, азаматтарды әскер есебі тізіміне алуда олардың санын, әскерге жарамдылықтарын,  денсаулықтары мен дене тәрбиесі дайындықтарын анықтау, жалпы білім деңгейлері мен алған мамандықтарын есепке алып, әскерге шақырылушылардың бартын жерлерін күні бұрын белгілеу, әскери-техникалық мамандықтарға дайындау және әскери оқу орындарына түсуге кандидаттарды іріктеу мақсатында, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2009 жылғы қаңтар-наурыз айлары аралығында әскери есепке тіркеу кезінде жасы он жетіге толатын ер азаматтарды әскерге шақыру учаскесінің тізіміне алуды өткізсін.
2. Әскерге шақыру учаскесі «Ақкөл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі мәтін бойынша - Ақкөл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім) ұйымдастырылсын, мекен-жайы: Ақкөл қаласы, Нұрмағамбетов көшесі, № 211 үй.
3. Қалалық, ауылдық, (селолық) округтер мен ауыл, (село) әкімдеріне, барлық меншік нысанындағы кәсіпорындар мен ұйым басшыларына, оқу орындарының директорларына, азаматтардың әскери есепке тіркелуі және олардың Ақкөл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімге шақырылғандығы туралы хабарласын.
4. «Ақкөл аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі, өз құзыры деңгейінде, Ақкөл аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөліммен өзара бірлескен іс-қимылда әскери міндетті орындаудан бас тартқандарды іздестіріп, табуды ұйымдастырсын.
5. «Ақкөл аудандық емханасы» мемлекеттік мекемесінің бас дәрігері, әскер есебі тізіміне алынатын азаматтарды медициналық куәлендіруден өткізу үшін дәрігер-мамандарды іріктесін.
6. «Ақкөл аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі, әскерге тіркеу кезеңіне, техникалық қызмет көрсетуші жұмысшыларды және басқа да қызмет көрсетушілерді комиссия жұмысына бөлсін.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.М.Қанатоваға жүктелсін.
8. Аудан әкімінің шешімі Ақкөл аудандық әділет Басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткізілген күнінен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен қолданысқа түседі.
Ақкөл ауданы әкімі                          А. Үйсімбаев.
КЕЛІСІЛДІ
«Ақкөл орталық аудандық емханасы»
мемлекеттік мекемесінің бас дәрігері              Ш. Бердімұратова
«Ақкөл аудандық қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
майор                                             К.Нұрмағамбетов
«Ақкөл аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы,
полиция подполковнигі                             Ж.Сәрсембаев

О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку
Решение акима Аккольского района Акмолинской области от 21 января 2009 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 3 февраля 2009 года № 1-3-101. Утратило силу решением акима Аккольского района Акмолинской области от 22 января 2009 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Аккольского района Акмолинской области от 22.01.2010 № 1
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», в целях  принятия граждан на воинский учет, определения их количества, годности к воинской службе и состояния здоровья, установления общеобразовательного уровня и специальности, определения уровня физической подготовки, предварительного предназначения призывников, отбора кандидатов для подготовки по военно-техническим специальностям и поступления в военные учебные заведения, аким Аккольского района, РЕШИЛ:
1. Провести приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку, в январе-марте месяцах 2009 года.
2. Призывной участок, организовать при государственном учреждении «Отдел по делам обороны Аккольского района» (далее по тексту - отдел по делам обороны Аккольского района), по адресу город Акколь, улица имени Нурмагамбетова, дом № 211.
3. Акимам города, аулов (сел), аульных (сельских) округов, руководителям предприятий и организаций всех форм собственности, директорам учебных заведений, оповещать граждан о приписке и о вызове их в отдел по делам обороны Аккольского района.
4. Государственному учреждению «Районный отдел внутренних дел Аккольского района», в пределах своей компетенции организовать взаимодействие с отделом по делам обороны Аккольского района, по розыску и задержанию лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
5. Главному врачу государственного учреждения «Аккольская районная поликлиника», произвести отбор врачей-специалистов, для медицинского освидетельствования приписываемых граждан.
6. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Аккольского района», выделить технических работников, обслуживающего персонала, на период проведения приписки.
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Канатову Р.М.
8. Решение акима района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аккольского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                           А.Уисимбаев
СОГЛАСОВАНО
Главный врач государственного учреждения
«Аккольская районная поликлиника»                    Ш.Бердимуратова
Начальник государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Аккольского района»
майор                                                К. Нурмагамбетов
Начальник государственного учреждения
«Районный отдел внутренних дел Аккольского района»
подполковник полиции                                 Ж. Сарсембаев