Жібек жолы ауылындағы көше атауларын өзгерту және жаңа атаулар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 37 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 маусымда № 1-4-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес және Жібек жолы ауылындағы 2009 жылғы 9 сәуірдегі тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Жібек жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жібек жолы ауылындағы бірінші массивтегі жаңа құрылыс көшелеріне жаңа атаулар берілсін:
№ 1 көшеге – Б. Момышұлы атауы,
№ 2 көшеге – Жамбыл атауы,
№ 3 көшеге - Ә. Молдағұлова атауы,
№ 4 көшеге – Қ. Сәтпаев атауы,
№ 5 көшеге - Ә. Ермекова атауы,
№ 6 көшеге – А. Байтұрсынов атауы,
№ 7 көшеге – С. Сейфуллин атауы,
№ 8 көшеге – Қажымұқан атауы,
№ 9 көшеге – Т. Рысқұлов атауы,
№ 10 көшеге – Затаевич атауы,
№ 11 көшеге – Гумилев атауы,
№ 12 көшеге – М. Мақатаев атауы,
№ 13 көшеге – А. Сері атауы,
№ 14 көшеге – Ш. Қалдаяқов атауы
Жібек жолы ауылындағы екінші массивтегі жаңа құрылыс көшелеріне жаңа атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - Әл Фараби атауы,
№ 2 көшеге – Кенесары атауы,
№ 3 көшеге – Қарасу атауы,
№ 4 көшеге – Абылайхан атауы,
№ 5 көшеге - Ә.Бөкейханов атауы,
№ 6 көшеге – Шоқан Уалиханов атауы.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009.27.11 № 100 шешімімен.
2. Жібек жолы ауылындағы көшелердің атаулары өзгертілсін:
Школьная көшесіне – Қазыбек би көшесі,
Мира көшесіне – Бейбітшілік көшесі,
Целинная көшесіне – Сары Арқа көшесі,
Набережная көшесіне – А. Сейдімбеков көшесі,
Степная көшесіне – С. Бейбарыс көшесі,
Дружба көшесіне – Достық көшесі,
Черемушная көшесіне – Мойылды көшесі,
Юбилейная көшесіне – Н. Тілендиев көшесі,
Ленина көшесіне - Ақан Құрманов көшесі,
Почтовая көшесіне – М. Мәметова көшесі,
Восточная көшесіне – В.Г. Чайка көшесі.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009.27.11 № 100 шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме жүктеледі.
4. Аталмыш шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен соң, ақпарат құралдарында алғаш ресми жарияланғаннан кейін күшіне енеді.
Жібек жолы ауылдық
округінің әкімі                            А.Дәулет

О переименовании и присвоении наименований улицам аула Жибек жолы
Решение акима Жибек жолынского аульного округа Аршалынского района Акмолинской области от 14 мая 2009 года № 37. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района Акмолинской области 10 июня 2009 года № 1-4-146
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Жибек жолы от 9 апреля 2009 года, аким аульного округа Жибек жолы РЕШИЛ:
1. Присвоить названия улицам новостроек первого массива аула Жибек жолы:
улице № 1 - наименование Б. Момышулы,
улице № 2 - наименование Жамбыл,
улице № 3 - наименование А. Молдағұлова,
улице № 4 - наименование К. Сатпаев,
улице № 5 - наименование А. Ермеков,
улице № 6 - наименование А. Байтурсынова,
улице № 7 - наименование С. Сейфуллина,
улице № 8 - наименование Кажымукана,
улице № 9 – наименование Т. Рыскулова,
улице № 10 - наименование Затаевич,
улице № 11 – наименование Гумилев,
улице № 12 – наименование М. Макатаев,
улице № 13 – наименование А. Сери,
улице № 14 – наименование Ш.Калдаяков
Присвоить названия улицам новостроек второго массива аула Жибек жолы:
улице № 1 – наименование Аль-Фараби,
улице № 2 – наименование Кенесары,
улице № 3 – наименование Карасу,
улице № 4 – наименование Абылайхан,
улице № 5 – наименование А. Бокейханова,
улице № 6 – наименование Шокан Уалиханов.
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными решением акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области от 27.11.2009 № 100
2. Переименовать названия улиц в ауле Жибек жолы:
улицу Школьная – на улицу Казыбек би,
улицу Мира – на улицу Бейбитшилик,
улицу Целинная – на улицу Сары Арка,
улицу Степная – на улицу С. Бейбарыс,
улицу Набережная – на улицу А. Сейдимбеков,
улицу Дружбы – на улицу Достык,
улицу Черемушная – на улицу Мойылды,
улицу Юбилейная – на улицу Н. Тлендиев,
улицу Ленина – на улицу Акан Курманов,
улицу Почтовая – на улицу М. Маметова,
улицу Восточная – на улицу Чайка В.Г
Сноска. Пункт 2 с изменениями внесенными решением акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области от 27.11.2009 № 100
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного
округа Жибек жолы                          А.Дәулет