"Жібек жолы ауылындағы көше атауларын өзгерту және жаңа атаулар беру туралы" Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 14 мамырдағы № 37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 27 қарашадағы № 100 шешімі. Ақмола облысы Аршалы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қаңтарда № 1-4-161 тіркелді
1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, Жібек жолы ауылындағы 2009 жылғы 21 қазандағы тұрғындар жиналысының хаттамасын есепке ала отырып, Жібек жолы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жібек жолы ауылдық округ әкімінің «Жібек жолы ауылындағы көше атауларын өзгерту және жаңа атаулар беру туралы» 2009 жылғы 14 мамырдағы № 37 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-4-146 болып тіркелген, 2009 жылдың 27 маусымында «Вперед», 2009 жылдың 26 маусымында «Аршалы айнасы» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы 2 азат жолында «Желтоқсан» сөзі «Шоқан Уәлиханов» сөзіне ауыстырылсын;
2 тармақтағы «Әлия Молдағұлова» сөзі «Ақан Құрманов» сөзіне ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Аршалы аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жібек жолы ауылдық
округінің әкімі                            А.Дәулет
КЕЛІСІЛДІ:
Аршалы ауданының «Сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Ибраев
«Аршалы ауданының мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі»
мемлекеттік мекеменің бастығы              А.Гросс

О внесении изменений в решение акима аульного округа Жибек жолы от 14 мая 2009 года № 37 "О переименовании и присвоении наименований улицам аула Жибек жолы"
Решение акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области от 27 ноября 2009 года № 100. Зарегистрировано Управлением юстиции Аршалынского района 5 января 2010 года № 1-4-161
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей аула Жибек жолы от 21 октября 2009 года, аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима аульного округа Жибек жолы «О переименовании и присвоении наименований улицам аула Жибек жолы» от 14 мая 2009 года № 37 (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-4-146, опубликованно в районных газетах 27 июня 2009 года «Вперед», 26 июня 2009 года «Аршалы айнасы») следующие изменения:
в абзаце 2 пункта 1 слово «Желтоксан» заменить словом «Шокан Уалиханов»;
в пункте 2 слово «Алия Молдагулова» заменить словом «Акан Курманов».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Аршалынского района и вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким аульного
округа Жибек жолы                          А.Дәулет
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры
и градостроительства
Аршалынского района»                       Ибраев А.
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры
и развития языков
Аршалынского района»                       Гросс А.