Атбасар ауданында белгіленген салықтың базалық ставкасын бекіту туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/5 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 ақпанда № 1-5-109 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 5С 16/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 26.06.2013 № 5С 16/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) кодексіне сәйкес, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Айына салық салу бірлігіне Атбасар ауданында белігіленген салықтың базалық ставкасы қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. 2004 жылғы 10 шілдедегі Атбасар аудандық мәслихатының «Кәсіпкерлік қызметтің жеке түрлері үшін белгіленген жинақтық салық ставкаларын бекіту туралы» № С 12/3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық тізілімінде № 2687 тіркелген, 2005 жылғы 13 тамызда «Простор» № 65 газетінде жарияланған) күшін жойды деп танылсын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап және оны бірінші ресми жарияланғаннан соң күн тізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Б.Ахметов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.А.Борұмбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атбасар ауданының
әкімі                                      Р.Ш.Әубәкіров
Атбасар ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы                                    К.Н.Садыков
Атбасар аудандық
мәслихатының 2009
жылғы 30 қаңтарындағы

Об установлении базовых ставок фиксированного налога в Атбасарском районе
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2009 года № 4С 15/5. Зарегистриравано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 26 февраля 2009 года № 1-5-109. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 5С 16/5
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 26.06.2013 № 5С 16/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки фиксированного налога в Атбасарском районе на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата «Об утверждении ставок фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности» от 10 июля 2004 года № С 12/3 (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2687, опубликованного от 13 августа 2005 года в газете «Простор» № 65).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Б.Ахметов
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Б.А.Борумбаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района                        Р.Ш.Аубакиров
Начальник
налогового управления
по Атбасарскому району                     К.Н.Садыков
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 30 января 2009 года