Атбасар ауданының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданыныда жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С4/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С15/8 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 наурызда № 1-5-111 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 12.04.2010 № 4С25/18 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер және әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына сәйкес Атбасар аудандық мәслихаты шешім етті:
1. 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С 4/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық тізілімінде № 1-5-85 тіркелген, 2008 жылғы 18 қаңтарда "Атбасар" № 3, "Простор" № 3 газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымша:
1 бағанның 2 тармағындағы "2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі" сөздері мен сандары "2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі" сөздері мен сандарына ауыстырылып және "2008 жылғы 7 қазандағы Ақмола облысы әкімдігінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің стандартын бекіту туралы" № А-7/428 қаулысы", (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Аймақтық тізілімінде № 3238 тіркелген)
2 баған 5 тармақ 3) тармақшасында "Чернобыль атомдық станциясының апатын жоюға қатысқандарға - мүгедектерге" сөзінен кейін "1988 жылдан 1989 жылға дейінгі кезеңде" сандары мен сөздерімен толықтырылсын;
4 баған 9 тармақ 3) тармағында "стационарлық емделуде болған анықтамасы" сөзінен кейін "немесе амбулаториялық емделуде" сөзімен толықтырылсын;
2 бағанның 5 тармағы 10) тармақшамен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"10) тыл еңбеккерлеріне"
4 баған 10 тармағындағы "Мүгедектерге, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға әлеуметтік төлем мөлшері сауықтандырудың жеке бағдарламасы бойынша, кіріс есебінсіз төленеді" сөздері редакцияда келесі мазмұнмен баяндалсын "Жалғыз тұратын мүгедектерге, біреудің күтіміне мұқтаж 1, 2 топ мүгедектеріне, 18 жасқа дейінгі мүгедек- балаларға, онкологиялық және туберкулез науқастарға әлеуметтік төлем мөлшері емделу түрінен тәуелсіз, кіріс есебінсіз төленеді";

О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С4/7 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30 января 2009 года № 4С15/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 4 марта 2009 года № 1-5-111. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С25/18
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/18 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республики Казахстан", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе" от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-85, опубликованного от 18 января 2008 года в газете "Атбасар" № 3, "Простор" № 3), следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению:
в пункте 2 графы 1 слова и цифры "Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года" заменить словами и цифрами "Бюджетный кодекс Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года" и дополнить словами и цифрами "Постановление акимата Акмолинской области от 7 октября 2008 года № А-7/428 "Об утверждении стандарта оказания государственной услуги "Назначение и выплаты социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов", (зарегистрированного в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3238);
в подпункте 3) пункта 5 графы 2 после слов "инвалидам – участникам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции" дополнить словами и цифрами "за период с 1988 по 1989 г.г.";
в подпункте 3) пункта 9 графы 4 после слов "справка о нахождении на стационарном" дополнить словами "или амбулаторном лечении";
в пункт 5 графы 2 дополнить подпунктом 10) следующего содержания:
"10) труженикам тыла"
в пункте 10 графы 4 слова и цифры "Размер социальной выплаты инвалидам, детям- инвалидам до 16 лет, согласно индивидуальных программ реабилитации, выплачивается без учета доходов" изложить в следующей редакции "Размер социальной выплаты одиноко проживающим инвалидам, инвалидам 1,2 групп, нуждающимся в постороннем уходе, детям- инвалидам до 18 лет, онкологическим и туберкулезным больным, независимо от вида лечения, выплачивается без учета доходов";

6 баған 21 тармақта "Атбасар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі" аудан бюджетінде осы мақсаттарға қарастырылған қаржы шегінде, әлеуметтік төлем төлеу үшін мәліметтері негізінде тізім құрастырады және ұсынады" деген сөздері келесі мазмұнда редакцияда баяндалсын "Атбасар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі" аудан бюджетінде осы мақсаттарға қарастырылған қаржы шегінде, әлеуметтік төлем төлеу үшін мәліметтері негізінде тізім құрастырады және ұсынады, әлеуметтік көмек жөнінде комиссия шешімін алған күннен 15 күн тізбелік күн ағымында төлем жүргізіледі".
2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне және ресми жарияланғаннан соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Б.Ахметов
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.А.Борұмбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Атбасар ауданының
әкімі
Р.Ш.Әубәкіров
"Атбасар аудандық
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
С.А.Дүйсенбаева

в пункте 21 графы 6 слова "Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Атбасарского района" производит назначение, формирует списки граждан для социальных выплат в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете района" изложить в следующей редакции "Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Атбасарского района" производит назначение, формирует списки граждан для социальных выплат в пределах средств, предусмотренных на эти цели в бюджете района, производит выплату в течение 15 календарных дней со дня получения решения комиссии по социальной помощи".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ахметов А.Б.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района
Аубакиров Р.Ш.
Начальник государственного
учреждения "Отдела занятости
и социальных программ
Атбасарского района"
Дюсенбаева С.А.