Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С 4/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4С17/6 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда № 1-5-114 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 4С25/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 12.04.2010 № 4С25/18 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С4/7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-85 тіркелген, 2008 жылғы 18 қаңтарда "Атбасар" № 3, "Простор" № 3 газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулармен Атбасар аудандық мәслихатының "Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Атбасар ауданында жеке категориялы азаматтардың әлеуметтік төлемдерін іске асыру ережесі туралы" № 4С4/7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 4С 15/8 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-111 тіркелген, 2009 жылғы 20 наурызда "Атбасар" № 11, "Простор" № 11 газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізумен өзгерістер енгізілсін:
2 тармағындағы "2003 жылғы 14 ақпандағы "Жеке категориялы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" № С 25/3 шешімі (Ақмола облысының Әділет басқармасында 2003 жылғы 21 наурызда № 1623 тіркелген, 2003 жылғы 11 сәуірде "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын" сөздері мен сандары келесі мазмұндағы сөздермен және сандармен ауыстырылсын, "Жеке категориялы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету Ережесін бекіту туралы" 2003 жылғы 14 ақпандағы № С 25/3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1623 тіркелген, 2003 жылғы 11 сәуірде "Атбасар" № 25, "Простор" № 25 газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын"

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № 4С17/6 Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 4 мая 2009 года № 1-5-114. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12 апреля 2010 года № 4С25/18
Сноска. Утратило силу решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2010 № 4С25/18 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" от 13 апреля 2005 года, "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе" от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-85, опубликованного от 18 января 2008 года в газете "Атбасар" № 3, "Простор" № 3), с последующими изменениями и дополнениями в решение Атбасарского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С 4/7 "Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям граждан в Атбасарском районе" от 30 января 2009 года № 4С 15/8 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-5-111, опубликованного от 20 марта 2009 года в газетах "Атбасар" № 11, "Простор" № 11) следующее изменение:
в пункте 2 слова и цифры "Признать утратившим силу решение от 14 февраля 2003 года № 25/4 "Об утверждении Правил оказания социальных выплат отдельным категориям граждан" (зарегистрированного в Управлении юстиции Акмолинской области за № 1623 от 21 марта 2003 года, опубликованного в газете "Атбасар" "Простор" 11 апреля 2003 года) заменить словами и цифрами следующего содержания "Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальных выплат отдельным категориям граждан" от 14 февраля 2003 года № 25/4 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1623, опубликованного от 11 апреля 2003 года в газетах "Атбасар" № 25, "Простор" № 25).

2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап және оны бірінші ресми жарияланғаннан соң күн тізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Ивашин А.М.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
КЕЛІСІЛДІ:
Атбасар ауданының
әкімі
Әубәкіров Р.Ш.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Ивашин А.М.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района
Аубакиров Р.Ш.