Атбасар аудандық мәслихатының 2007 жылғы 13 желтоқсандағы "Тұрғын үй ұстауға (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) және коммуналдық қызметтерді тұтыну төлеміне аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 4С4/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 4С17/5 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 4 мамырда № 1-5-116 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 маусымдағы № 5С 7/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2012.06.27 № 5С 7/4 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына, 1997 жылғы 16 сәуірдегі «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Атбасар аудандық мәслихат шешім етті:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «Тұрғын үй ұстауға (жеке тұрғын үйді ұстаудан басқа) және коммуналдық қызметтерді тұтыну төлеміне аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы» 2007 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С4/6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-5-89 тіркелген, 2008 жылғы 1 ақпанда «Атбасар» № 5, «Простор» № 5 газеттерінде жарияланған) өзгерістер енгізілсін:
2 тармақта «2002 жылғы 17 мамырдағы «Қалада және ауданда қауқарсыз отбасыларына /азаматтарға/ тұрғын үй мен коммуналдық қызметке төлем көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы» № С 19/7 шешімі (Ақмола облысының Әділет басқармасында 2002 жылғы 30 мамырда № 1136 тіркелген, 2003 жылғы 17 қаңтарда «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын» сөздері мен сандары келесі мазмұндағы сөздермен және сандармен ауыстырылсын «Қалада және ауданда қауқарсыз отбасыларына /азаматтарға/ тұрғын үй мен коммуналдық қызметке төлем көмегін көрсету мөлшері және тәртібі туралы» 2002 жылғы 17 мамырдағы № С 19/7 шешімі ((нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1136 тіркелген 2002 жылғы 30 мамырда «Атбасар» 15 газетінде, 2003 жылғы 17 қаңтарда «Простор» 2 газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын».
2. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап және оны бірінші ресми жариялағаннан соң күн тізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.М.Ивашин
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.А.Борұмбаев
Келісілді:
Атбасар ауданының
әкімі                                      Р.Ш.Әубәкіров

О внесении изменения в решение Атбасарского районного маслихата от 13 декабря 2007 года № 4С4/6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № 4С17/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 4 мая 2009 года № 1-5-116. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2012 года № 5С 7/4
Сноска. Утратило силу - решением Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27.06.2012 № 5С 7/4 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома) и потребления коммунальных услуг» от 13 декабря 2007 года № 4С 4/6 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-5-89, опубликованного в газетах 1 февраля 2008 года «Атбасар» № 5, «Простор» № 5) следующее изменение:
в пункте 2 слова и цифры «Признать утратившим силу решения от 17 мая 2002 года № С 19/7 «О порядке размере оказания малообеспеченным семьям /гражданам/ помощи на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг в городе и районе» (зарегистрированного в Управлении юстиции Акмолинской области за № 1136 от 30 мая 2002 года, опубликованного в газете «Атбасар» «Простор» 17 января 2003 года) заменить словами и цифрами следующего содержания «Признать утратившим силу решение Атбасарского районного маслихата «О порядке и размере оказания малообеспеченным семьям /гражданам/ помощи на оплату содержания жилья и потребления коммунальных услуг в городе и районе» от 17 мая 2002 года № С19/7 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1136, опубликованного в газетах от 30 мая 2002 года «Атбасар» № 15, от 17 января 2003 года «Простор» № 2).
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.М.Ивашин
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Б.А.Борумбаев
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Атбасарского района                        Р.Ш.Аубакиров