Новый Колутон ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 16 қарашадағы № 4 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қазанда № 1-6-110 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 24 сәуірдегі Новый Колутон ауылы тұрғындары жиынның хаттамасын ескере отырып, Острогорск ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы Острогорск ауылдық округі әкімінің 27.02.2017 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Новый Колутон ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге Жеңіс атауы;
№ 2 көшеге Достық атауы;
№ 3 көшеге Әл Фараби атындағы атауы;
№ 4 көшеге Дінмұхамед Қонаев атындағы атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Острогорск ауылдық
округінің әкімі
Т.Кұрман
КЕЛІСІЛДІ:
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдері дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндетін атқарушы
Л.Аханова
Астрахан ауданының "Сәулет
және қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Н.Герасимова
Астрахан ауданының "Экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
А.Жүсіпова

О присвоении наименований улицам в селе Новый Колутон
Решение акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 16 октября 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 16 ноября 2009 года № 1-6-110.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом протокола схода жителей села Новый Колутон от 24 апреля 2009 года, аким Острогорского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Острогорского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.02.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам в селе Новый Колутон:
улице № 1 наименование Женис;
улице № 2 наименование Достык;
улице № 3 наименование имени Аль-Фараби;
улице № 4 наименование имени Динмухамеда Кунаева.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Острогорского
сельского округа
Т.Курман
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющая обязанности начальника
Государственного учреждения
"Отдел культуры и развития языков"
Астраханского района
Л.Аханова
Начальник Государственного
учреждения "Отдел архитектуры и
градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова
Начальник Государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования"
Астраханского района
А.Жусупова