"2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы" Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-16/3 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 сәуірде № 1-7-77 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 4С-27/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2010.04.09 № 4С-27/9 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3315 тіркелген, «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 26 наурыздағы № 4С-13-2 шешімінің негізінде және аудан әкімдігінің ұсынысы бойынша Бұланды аудандық мәслихат ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-19/6 Шешімімен
1. «2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, «Бұланды таңы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында, «Бұланды жаршысы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-19/6 Шешімімен
1) 1-тармақта:
1-тармақшада:
«1743280» деген сандар «1724290» деген сандармен ауыстырылсын;
«1306482» деген сандар «1287492» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«1644430» деген сандар «1628529,9» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақшада:
79400» деген сандар «76310,1» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақшада:
«-79400» деген сандар «-76310,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«0» деген сан «3089,9» деген сандармен ауыстырылсын;
4-тармақта:
«91665» деген сандар «104265» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақшада:
«49406» деген сандар «62006» деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«12600 мың теңге ауданның жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге (іркілізсіз жұмыс істеу үшін).»;
5-тармақта:
«104000» деген сандар «72410» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-14/2 "О районном бюджете на 2009 год"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2009 года № 4С-16/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 16 апреля 2009 года № 1-7-77. Утратило силу - решением Буландинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 4С-27/9
Сноска. Утратило силу - решением Буландинского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 4С-27/9
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3315 по предложению акима района Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-19/6;
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата от 19 декабря 2008 года за № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликованного в газете «Бұланды таңы» 9 января 2009 года № 2, в газете «Вести Бұланды жаршысы» 9 января 2009 года № 2) следующие изменения и дополнения:
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-19/6;
в пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1743280» заменить на цифры «1724290»;
цифры «1306482» заменить на цифры «1287492»;
в подпункте 2:
цифры «1644430» заменить на цифры «1628529,9»;
в подпункте 5:
цифры «79400» заменить на цифры «76310,1»;
в подпункте 6:
цифры «-79400» заменить на цифры «-76310,1»;
цифры «0» заменить на цифры «3089,9»;
в пункте 4:
цифры «91665» заменить на цифры «104265»;
в подпункте 2:
цифры «49406» заменить на цифры «62006»;
дополнить строками следующего содержания:
«12600 тысяч тенге на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий района (бесперебойное функционирование).»;
в пункте 5:
цифры «104000» заменить на цифры «72410»;

«431660» деген сандар «400070» деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақшада:
«49000» деген сандар «43410» деген сандармен ауыстырылсын;
«55000» деген сандар «29000» деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 6-1, 6-2, 6-3 тармақтармен толықтырылсын:
«6-1. «Бұланды ауданының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі қаржылық жылдың басындағы қалдықтың есебінен 2008 жылда республикалық бюджеттен даму трансферттері бойынша Журавлевка, Воробьевка ауылдарындағы су құбырлары желілерін қайта жөндеу жұмыстарын аяқтауға бөлінген мақсатты трансферттердің жете пайдаланылмаған 10054,4 мың теңге мөлшеріндегі сомасын белгіленген мақсатын сақтай отырып пайдалансын.
6-2. 2009 жылғы 1 қаңтарға пайда болған еркін қалдықтар есебінен 1891,3 мың теңге сомасындағы жете пайдаланылмаған мақсатты трансфертер облыстық бюджетке қайтарылатыны ескерілсін.
6-3. 2009 жылға арналған аудандық бюджеттің 2009 жылғы 1 қаңтарға пайда болған 1198,6 мың теңге сомасындағы еркін қалдығы заңнамамен білгіленген тәртіппен пайдаланғаны ескерілсін.»;
«2009 жылға арналған аудандық бюджет туралы» Бұланды аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы № 4С-14/2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-7-72 тіркелген, «Бұланды таңы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында, «Бұланды жаршысы» газетінің 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2 санында жарияланған) 1, 2, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. Абзацқа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-19/6 Шешімімен
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, қаржы, табиғи ресурстарды пайдалану, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін.
3. Осы шешім Бұланды ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 16-сессияның
төрайымы                                   Қ. Тәшімова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П. Веселов
КЕЛІСІЛДІ:
Бұланды ауданының
әкімі                                      Е. Нұғыманов
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          К.Самойлова
Бұланды аудандық мәслихатының

цифры «431660» заменить на цифры «400070»;
в подпункте 1:
цифры «49000» заменить на цифры «43410»;
цифры «55000» заменить на цифры «29000»;
дополнить пунктами 6-1, 6-2 , 6-3 следующего содержания:
«6-1. Государственному учреждению «Отдел строительства» Буландынского района доиспользовать недоиспользованную сумму целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2008 году, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года, по трансфертам на развитие на завершение работ по реконструкции водопроводных сетей сел Журавлевка, Воробьевка в сумме 10054,4 тысяч тенге.
6-2. Учесть возврат недоиспользованных целевых трансфертов в областной бюджет в сумме 1891,3 тысячи тенге, образовавшихся за счет свободных остатков на 1 января 2009 года.
6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 1198,6 тысяч тенге.»;
приложения 1, 2, 4 к решению районного маслихата от 19 декабря 2008 года за № 4С-14/2 «О районном бюджете на 2009 год» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-72, опубликованного в газете «Бұланды таңы» 9 января 2009 года № 2, в газете «Вести Бұланды жаршысы» 9 января 2009 года № 2) изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Сноска. Абзац с изменениями, внесенными решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 23.07.2009 № 4С-19/6;
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития, бюджета, финансам, использования природных ресурсов, экологии и работы с ветеранами.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Буландынского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель 16
очередной сессии                           К. Ташимова
Секретарь районного
Маслихата                                  П. Веселов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Буландынского
района                                     Е.Нугманов
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования»
Буландынского района                       К.Самойлова
Приложение 1 к решению
Буландынского районного маслихата