Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 28 маусымдағы № С30-11 "Егіндікөл ауданы бойынша бір жолға талон бағаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 сәуірдегі № 4С15-3 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 мамырда № 1-8-83 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 ақпандағы № 5С12-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 27.02.2013 № 5С12-4 шешімімен.
2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабына және 2006 жылғы 25 тамыздағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің № 817 Қаулысымен бекітілген, заңға тәуелді нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу Ережелердің 4 тармағына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2006 жылғы 28 маусымдағы № С30-11 «Егіндікөл ауданы бойынша бір жолғы талон бағаларын бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-40 тіркелген, аудандық апталық «Шұғыла-Целинная нива» газетінде  2006 жылдың 6 шілдеде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістерді енгізу:
қосымшада «8. Жеке жеңіл және жүк көліктері иелерінің Жолаушылар 20 % Жүк тасу қызметтері 50 %» тармағын шығару.
2. Осы шешім Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы:                        И.Маас
Аудандық мәслихаттың
хатшысы:                                   Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ:
Егіндікөл ауданының әкімі                  Б.Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ:
Егіндікөл ауданы бойынша
салық басқармасының бастығы                С.Чепижко

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 июня 2006 года № С30-11 "Об утверждении стоимости разовых талонов по Егиндыкольскому району"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29 апреля 2009 года № 4С15-3. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 7 мая 2009 года № 1-8-83. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2013 года № 5С12-4
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2013 № 5С12-4.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23  января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 4 Правил ведения  мониторинга подзаконных нормативных правовых актов, утвержденные  Постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года № 817 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 28 июня 2006 года № С30-11 «Об утверждении стоимости разовых талонов по Егиндыкольскому  району» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации  нормативных правовых актов № 1-8-40, опубликованное 6 июля 2006 года  в районной еженедельной газете «Шұғыла-Целинная нива») следующие изменения:
в приложении строку «8. Услуги владельцев личных легковых и грузовых по перевозке Пассажиров 20% Грузов 50 %» исключить.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной  регистрации в Управлении юстиции Егиндыкольского района и вводится в  действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата:                       И.Маас
Секретарь
районного маслихата:                       Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Егиндыкольского района                Б.Султанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Налогового управления по
Егиндыкольскому району                     С.Чепижко