Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы "2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі № 4С-17/2-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 8 мамырда № 1-9-120 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 19 сәуірдегі № 4С-25/11-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2010.04.19 № 4С-25/11-10 шешімімен
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне (2009 жылғы 6 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде, Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 3 наурыздағы № 4С-14/2-09 шешімі, 2009 жылғы 17 наурыздағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-114 болып тіркелген, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 21 наурыздағы № 33-34 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған өзгертулер мен толықтырулармен, Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі № 4С-15/2-09 шешімі, 2009 жылғы 17 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-118 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған) келесідей өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
«1 923 649,6» саны «2 009 258,6» санына ауыстырылсын;
«1 523 675,6» саны «1 609 284,6» санына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
«1 893 940,4» саны «1 979 549,4» санына ауыстырылсын;
2) 4 тармақта;
«344 727» саны «381 527» санына ауыстырылсын;
«78 728» сандары «115 528» сандарына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 "О бюджете района на 2009 год"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28 апреля 2009 года № 4С-17/2-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 8 мая 2009 года № 1-9-120. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2010 года № 4С-25/11-10
Сноска. Утратило силу - решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 19.04.2010 № 4С-25/11-10
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и  статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109 от 6 января 2009 года, опубликовано на государственном языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ереймен», на русском языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ерейментау», с изменениями и дополнениями, решение Ерейментауского районного маслихата от 3 марта 2009 года № 4С-14/2-09, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-114 от 17 марта 2009 года, опубликовано на государственном языке 21 марта 2009 года № 33-34 в районной газете «Ереймен», на русском языке 21 марта 2009 года № 33-34 в районной газете «Ерейментау, решение Ерейментауского районного маслихата от 7 апреля 2009 года № 4-С-15/2-09, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-118 от 17 апреля 2009 года, опубликовано на государственном языке 18 апреля 2009 года № 43-44 в районной газете «Ереймен», на русском языке 18 апреля 2009 года № 43-44 в районной газете «Ерейментау») следующие изменения и дополнения:
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24.07.2009 № 4С-18/11-09;
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры «1 923 649,6» заменить на цифры «2 009 258,6»;
цифры «1 523 675,6» заменить на цифры «1 609 284,6»;
в подпункте 2:
цифры «1 893 940,4» заменить на цифры «1 979 549,4»;
2) В пункте 4:
цифры «344 727» заменить на цифры «381 527»;
цифры «78 728» заменить на цифры «115 528»;

«Қайта енгізілген білім беру нысандарын ұстауға – 43 663» жолынан кейін келесі мазмұнда жолымен толықтырылсын «Павловка селосының Павловка ОМ күрделі жөндеуге – 36 800 мың теңге»;
3) 5 тармақта:
«13 098» саны «30 427» санына ауыстырылсын;
«7 832» саны «7 904» санына ауыстырылсын;
«1 346» саны «1 373» санына ауыстырылсын;
«Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 1 373» жолынан кейін келесі мазмұнда жолдармен толықтырылсын:
«Жастар тәжірибесінің бағдарламаларын кеңейтуге – 6 300 мың теңге»;
«Әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 14 850 мың теңге»;
4) келесі мазмұнда 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«7-1. 2009 жылдың аудан бюджетіне жергілікті желілердің автомобиль жолдарын ағымды жөндеуге 21 700 мың теңге соммасында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін»;
5) 8 тармақта:
«181 547,6» саны «187 407,6» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 1-1) тармақпен толықтырылсын:
«1-1) Сілеті селосының Мәдениет үйінің жабындарын, ғимаратын күрделі жөндеуге – 5 860 мың теңге соммасында нысаналы ағымды трансферттер».
2. Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне (2009 жылғы 6 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-109 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ереймен» газетінде мемлекеттік тілде, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Ерейментау» газетінде орыс тілінде жарияланған) 1 және 3 қосымшалары осы шешімнің 1 және 3 қосымшаларға сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен

после строки «43 663 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования» дополнить строкой следующего содержания: «36 800 тысяч тенге – на капитальный ремонт Павловской СШ села Павловка»;
3) В пункте 5:
цифры «13 098» заменить на цифры «30 427»;
цифры «7 832» заменить на цифры «7 904»;
цифры «1 346» заменить на цифры «1 373»;
после строки «1 373 тысячи тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи» дополнить строками следующего содержания:
«6 300 тысяч тенге – на расширение программ молодежной практики»;
«14 850 тысяч тенге – на создание социальных рабочих мест»;
4)Дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в бюджете района на 2009 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 21 700 тысяч тенге на текущий ремонт автомобильных дорог местной сети»;
5) В пункте 8:
цифры «181 547,6» заменить на цифры «187 407,6»;
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
«1-1) целевые текущие трансферты в сумме 5 860 тысяч тенге – на капитальный ремонт здания, кровли Дома культуры села Селетинское».
2. Приложения 1 и 3 к решению Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Региональном Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-109 от 6 января 2009 года, опубликовано на государственном языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ереймен», на русском языке 9 января 2009 года № 2-3 в районной газете «Ерейментау») изложить в новой редакции, согласно Приложениям 1 и 3 к настоящему решению.

3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және 2009 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009.07.23 № 4С-18/11-09 Шешімімен
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            Б. Молдажанова
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы                       Қ. Махметов
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының әкімі                 Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ бастығы                                 Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау аудандық мәслихатының

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24.07.2009 № 4С-18/11-09;
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б. Молдажанова
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата                        К. Махметов
СОГЛАСОВАНО:
Аким Ерейментауского
района                                     Е.Н.Аскерович
Начальник ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Ерейментауского района»                    К.К.Жумабекович
Приложение 1
утверждено решением
Ерейментауского районного маслихата