Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі № 4C-18/11-09 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 тамызда № 1-9-126 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 236 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 236 хатымен).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 4 бабына және 36 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 16 тамыздағы № 773 қаулысымен бекітілген, Заңға тәуелді нормативтік құқықтық кесімдердің жобаларын ресімдеу және келісу Ережесіне сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін (қосымша).
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау бюджет, қаржы, әлеуметтік-экономикалық дамуының, экология және ардагерлермен жұмыс мәселелері бойынша Ерейментау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және ресми жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы                                   Б.Молдажанова
Ерейментау аудандық
мәслихат хатшысының м.а.                   Б.Молдажанова
КЕЛІСІЛДІ:
Ерейментау ауданының
әкімі                                      Н.Ә.Ережепов
«Ерейментау ауданының
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалары бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    М.Л.Сердцева
«Ерейментау ауданының
Қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    А.Қ.Хасенов
«Ерейментау ауданының
Экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Қ.Ж.Құдабаев
Ерейментау
аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 23 шілдедегі
№ 4С-18/11-09 шешіміне
Қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының кейбір
шешімдеріне өзгертулер мен толықтырулар
Тізімі
1. Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 7 сәуірдегі «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 4С-15/2-09 шешімінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-118 болып тіркелген, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 18 сәуірде № 43-44 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған):

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Ерейментауского районного маслихата
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23 июля 2009 года № 4С-18/11-09. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 26 августа 2009 года № 1-9-126. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 236)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 236).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 4 и пунктом 1 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Правилами оформления и согласования проектов подзаконных нормативных правовых актов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2006 года № 773, Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в некоторые решения Ерейментауского районного маслихата (приложение).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Ерейментауского районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, социально-экономического развития, экологии и работы с ветеранами.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата                                  Б.Молдажанова
И.о.секретаря
Ерейментауского районного
маслихата                                  Б.Молдажанова
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Ерейментауского района                     Н.А.Ережепов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел занятости
и социальных программ
Ерейментауского района»                    М.Л.Сердцева
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел финансов
Ерейментауского района»                    А.К.Хасенов
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
Ерейментауского района»                    К.Ж.Кудабаев
Приложение
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 23 июля 2009 года
№ 4С-18/11-09
Перечень
изменений и дополнений в некоторые
решения Ерейментауского районного маслихата
1. В решении Ерейментауского районного маслихата от 7 апреля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» № 4С-15/2-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-118, опубликовано 18 апреля 2009 года в районной газете «Ереймен» № 43-44, 18 апреля 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 43-44):

1 және 2 тармақтарда «Аймақтық» деген сөзі алынып тасталсын.
2. Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк төлем беру Ережесін бекіту туралы» № 4С-12/6-08 шешіміне толықтырулар енгізу туралы» № 4С-16/4-09 шешімінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-121 болып тіркелген, 2009 жылғы 23 мамырдағы № 53-54 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 23 мамырдағы № 53-54 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған):
кіріспе келесі редакцияда мазмұндалсын:
«Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 55 бабына және Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:».
3. Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 сәуірдегі «Ерейментау аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 12 ақпандағы «Азаматтарға тұрғын үйдің күтіміне, байланыс қызметіне және коммуналдық қызмет төлеміне тұрғын үй жәрдемін көрсету Ережесін бекіту туралы» № 4С-5/5-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 4С-16/14-09 шешімінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-119 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 мамырдағы № 51-52 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 16 мамырдағы № 51-52 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған):
1 тармақта «Аймақтық» деген сөзі алынып тасталсын.
4. Ерейментау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 сәуірдегі «Ерейментау аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы «2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы» № 4С-12/3-08 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 4С-17/2-09 шешімінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімдемесінде № 1-9-120 болып тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 49-50 аудандық «Ереймен» газетінде, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 49-50 аудандық «Ерейментау» газетінде жарияланған):
1) 1 және 2 тармақтарда «Аймақтық» деген сөзі алынып тасталсын;
2) 3 тармақта «Осы шешім» деген сөздерден кейін «Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен күшіне енеді және» деген сөздермен толықтырылсын.

в пунктах 1 и 2 слово «Региональном» исключить.
2. В решении Ерейментауского районного маслихата от 21 апреля 2009 года «О внесении дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/6-08 «Об утверждении Правил осуществления социальных выплат отдельным категориям нуждающихся граждан» № 4С-16/4-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-121, опубликовано 23 мая 2009 года в районной газете «Ереймен» № 53-54, 23 мая 2009 года в районной газете «Ерейментау № 53-54):
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии со статьей 55 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:».
3. В решении Ерейментауского районного маслихата от 21 апреля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 12 февраля 2008 года № 4С-5/5-08 «Об утверждении Правил оказания гражданам жилищной помощи на содержание жилища, услуг связи и оплату коммунальных услуг» № 4С-16/14-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-119, опубликовано 16 мая 2009 года в районной газете «Ереймен» № 51-52, 16 мая 2009 года в районной газете «Ерейментау № 51-52):
в пункте 1 слово «Региональном» исключить.
4. В решении Ерейментауского районного маслихата от 28 апреля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 19 декабря 2008 года № 4С-12/3-08 «О бюджете района на 2009 год» № 4С-17/2-09 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-120, опубликовано 9 мая 2009 года в районной газете «Ереймен» № 49-50, 9 мая 2009 года в районной газете «Ерейментау» № 49-50):
1) в пунктах 1 и 2 слово «Региональном» исключить;
2) в пункте 3 после слов «Настоящее решение» дополнить словами «вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района и».