2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы 17 жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 8 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 қаңтарда № 1-9-141 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімінің 2010.12.08 № 7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндет және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережелеріне сәйкес, Ерейментау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы 17 жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етсін.
2. Ерейментау ауданы әкімінің «Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 1992 жылы туған азаматтарға тіркеуді жүргізу туралы» 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 2 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-9-112 тіркелген, 2009 жылдың 14 наурызындағы «Ереймен» аудандық газетінде және 2009 жылдың 14 наурызындағы «Ерейментау» аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ. Көшкінбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Н.Ә. Ережепов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Ерейментау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығының                     Рақымбеков
міндетін атқарушы                          Мұрат Жақсылықұлы

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется 17 лет, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области"
Решение акима Ерейментауского района Акмолинской области от 23 декабря 2009 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 18 января 2010 года № 1-9-141. Утратило силу - решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 8 декабря 2010 года № 7
Сноска. Утратило силу - решением акима Ерейментауского района Акмолинской области от 8 декабря 2010 года № 7
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким Ерейментауского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется 17 лет, к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области»
2. Признать утратившим силу решение акима Ерейментауского района «О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области" от 30 января 2009 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-112, опубликованное 14 марта 2009 года в районной газете «Ереймен», 14 марта 2009 года в районной газете «Ерейментау»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кушкунбаева С.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Ерейментауского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Н.А. Ережепов
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Ерейментауского                    Рахимбеков
района Акмолинской области»                Мурат Жаксылыкович