Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 14/4 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 сәуірде № 1-11-101 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 17/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 29.08.2017 № 17/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 08.11.2011 № 44/6 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық Кодексі) 422 бабын негізге ала отырып, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызметін Есіл ауданының аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін, айына салық салу объектісінің бірлігіне бірыңғай тіркелген салық ставкалары белгіленсін:
1)ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер – 1 айлық есептік көрсеткіш;
2)бильярд үстелі – 3 айлық есептік көрсеткіш;
3)бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы – 3 айлық есептік көрсеткіш;
4)біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы – 4 айлық есептік көрсеткіш;
5)ойын жолы – 5 айлық есептік көрсеткіш;
6)карт – 4 айлық есептік көрсеткіш.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2011.11.08 № 44/6 (ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
2. Осы шешім Ақмола облысы Есіл ауданы әділет Басқармасында
мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оны бірінші ресми жариялаған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданы аумағындағы тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі базалық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" 2006 жылғы 14 желтоқсандағы № 32/5 шешімнің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 1-11-58 нөмірімен тіркелген, 2007 жылғы 8 қаңтарда аудандық "Жаңа Есіл" газетінде жарияланған).
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Қажыбаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі С.Ерин
Есіл ауданы бойынша салық
басқармасының бастығы
Т.Салықбаев

"Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2009 года № 14/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 2 апреля 2009 года № 1-11-101. Уратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2017 года № 17/4.
Сноска. Уратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2017 № 17/4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Есильского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № 44/6 (вводится в действие со дня официального опубликования).
На основании статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Есильского района, на единицу объекта налогообложения в месяц:
1)персональный компьютер, используемый для проведения игры – 1 месячный расчетный показатель;
2)бильярдный стол- 3 месячных расчетных показателя;
3)игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком – 3 месячных расчетных показателя;
4)игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока - 4 месячных расчетных показателя;
5)игровая дорожка- 5 месячных расчетных показателей;
6)карт- 4 месячных расчетных показателя.
Сноска. Пункт 1 с изменениями внесенными решением акимата Есильского района Акмолинской области от 08.11.2011 № 44/6 (вводится в действие со дня официального опубликования)
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении размеров минимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога на территории Есильского района" от 14 декабря 2006 года № 32/5 (№ 1-11-58 зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов, опубликовано 08 января 2007 года в районной газете "Жаңа Есіл").
Председатель
сессии районного маслихата,
секретарь районного
маслихата
Ж.Кажибаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района С.Ерин
Начальник Налогового
управления по Есильскому
району
Т.Салыкбаев