Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 22/6 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 ақпанда № 1-11-113 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 қазандағы № 11/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.10.17 № 11/4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабын және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 5 тармағын негізге ала отырып, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Есіл ауданы ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысы Есіл аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Мұхаметжанов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы                          Т.Осипова
КЕЛІСІЛДІ:
Есіл ауданының әкімі                       С.Ерин
Ауданның жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                          В.Чернецкая

Об оказании социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Есильского района
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2009 года № 22/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 8 февраля 2010 года № 1-11-113. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2012 года № 11/4
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 17.10.2012 № 11/4 (вводится в действие со дня официального опубликования)
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» от 08 июля 2005 года Есильский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Есильского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Есильского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        Б.Мухаметжанов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата              Т.Осипова
СОГЛАСОВАНО:
Аким Есильского района                     С.Ерин
Начальник отдела
занятости и социальных
программ района                            В.Чернецкая