2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 21 "1992 жылы туған азаматтарды, сол сияқты алдында тіркеуден өтпеген жасы үлкен азаматтарды "Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі учаскесінде тіркеу өткізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2009 жылғы 2 наурыздағы № 06 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 наурызда № 1-13-87 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан  Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес, прокурордың 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 01-07-99-09 наразылығын ескере отырып, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-13-84 тіркелген, аудандық «Жақсы жаршысы» № 3(6515) газетінде 2009 жылғы 16 қаңтарда жарияланған Жақсы ауданы әкімінің шешіміне 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 21 «1992 жылы туған азаматтарды «Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі учаскесінде тіркеу өткізу туралы» шешіміне енгізілсін:
3 тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын;
7 тармақтағы «аудан әкімдігі» сөзі «аудан әкімі» сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған
күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Жақсы
ауданының Ішкі істер
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А.Жапаров
«Ақмола облысы Жақсы
ауданының Қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Н.Мельников
Ақмола облысы Денсаулық
сақтау департаментінің
жанындағы «Жақсы аудандық
емханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазынашылық
кәсіпорнының
бас дәрігері                               Н.Усина

О внесении изменений в решение акима района от 29 декабря 2008 года № 21 "О проведении приписки граждан 1992 года рождения, а также граждан старших возрастов не прошедших ее ранее, к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 2 марта 2009 года № 06. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 30 марта 2009 года № 1-13-87. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», принимая во внимание протест прокурора района от 19 января 2009 года № 01-07-99-09, аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акима Жаксынского района от 29 декабря 2008 года № 21 «О проведении приписки граждан 1992 года рождения, а также граждан старших возрастов не прошедших ее ранее, к призывному  участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов
№ 1-13-84, опубликованного в районной газете «Жаксынский вестник» от 16 января 2009 года № 3 (6515) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 3 исключить;
в пункте 7 слова «районный акимат» заменить на слова «акима района».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Жаксынского района                         И.Кабдугалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Жаксынского района
Акмолинской области»                       А.Жапаров
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Жаксынского района
Акмолинской области»                       Н.Мельников
Главный врач
государственного коммунального
казенного предприятия
«Жаксынская районная
поликлиника» при Департаменте
здравоохранения Акмолинской
области                                    Н.Усина