Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 "Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы № 16-96 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 сәуірде № 1-14-95 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 9 сәуірдегі № 27-173 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының  2010.04.09 № 27-173 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23
қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік
басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, нормативтік
құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3286 тіркелген
Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 26 наурыздағы № 4С-13-2
Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешіміне және аудан әкімінің 2009 жылғы 27 наурыздағы № 389 ұсынысына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің
тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9
қаңтардағы № 02(06) «Зеренді» газетінде жарияланған, Зеренді
аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне келесі
өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«2 073 355» саны «2 117 094» санымен ауыстырылсын;
«712 592» саны «715 592» санымен ауыстырылсын;
«20 000» саны «33 000» санымен ауыстырылсын;
«1 328 667» саны «1 356 406» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«2 041 755» саны «2 059 799,7» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 4 тармақшасындағы:
«31 600» саны «28 600» санымен ауыстырылсын
«0» саны «3 000» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5 тармақшасындағы:
«0» саны «28 694,3» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6 тармақшасындағы:
«0» саны « - 28 694,3» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
«Несиені төлеуге 28 698 мың теңге сомасында».
«Пайдаланылатын бюджеттік қаражаттардың қалдықтары 3,7 мың
теңге сомасында».
5 тармақта:
«80 340» саны «108 079» санымен ауыстырылсын;
1 тармақшада:
«1 948» саны «29 687» санымен ауыстырылсын;
Жолдан кейін келесі мазмұндағы мәтінмен толықтырылсын:
«1 948 мың теңге – Ұлы Отан Соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына әлеуметтік көмек үшін коммуналдық қызмет шығындарына»;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 "О бюджете Зерендинского района на 2009 год"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2009 года № 16-96. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 7 апреля 2009 года № 1-14-95.  Утратило силу - решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 9 апреля 2010 года № 27-173
Сноска. Утратило силу - решением  Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2010 № 27-173
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 26 марта 2009 года № 4С-13-2 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3286 и согласно представления акима района от 27 марта 2009 года № 389, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 декабря 2009 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано в газете «Зеренді» от 9 января 2009 года № 02(06) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 073 355» заменить на цифры «2 117 094»;
цифры «712 592» заменить на цифры «715 592»;
цифры «20 000» заменить на цифры «33 000»;
цифры «1 328 667» заменить на цифры «1 356 406»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «2 041 755» заменить на цифры «2 059 799,7»;
в подпункте 4 пункта 1:
цифры «31 600» заменить на цифры «28 600»;
цифру «0» заменить на цифры «3 000»;
в подпункте 5 пункта 1:
цифру «0» заменить на цифры «28 694,3»;
в подпункте 6 пункта 1:
цифру «0» заменить на цифры «-28 694,3»;
дополнить текстом следующего содержания:
«Погашение кредита в сумме 28 698 тысяч тенге.
Используемые остатки бюджетных средств в сумме 3,7 тысяч тенге».
в пункте 5:
цифры «80 340» заменить на цифры «108 079»;
в подпункте 1:
цифры «1 948» заменить на цифры «29 687»;
после строки «1 948 тысяч тенге - на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги» дополнить строками следующего содержания:

«22 339 мың теңге – Зеренді селосындағы «Арайлы» бала бақшасын
ұстауға»;
«5 400 мың теңге – жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындардың жұмысын тұрақты қызмет етуін қамтамасыз етуге»;
6 тармақта:
«35 000» саны «9 400» санымен ауыстырылсын;
6 тармақтың 1 тармақшасы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«2009 жылғы аудан бюджетінде бекітілген заңдылықтарға сәйкес 2009 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан 3,7 мың теңге сомасында бюджет қаражатының бос қалдықтары пайдаланылды».
6 тармақтың 2 тармақшасы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«2009 жылғы аудандық бюджеттен республикалық және облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің 3 234,2 мың теңге сомасында
қайтарылуы ескерілсін».
6 тармақтың 3 тармақшасы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«2009 жылға арналған аудандық бюджеттен 2008 жылы аудан қаражатының тапшылығын өтеуге 28 698 мың теңге сомасында берілген өтелмеген несиені облыстық бюджетке қайтару көзделгені ескерілсін».
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009.07.24 № 19-117 Шешімімен.
2. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтардағы
№ 02(06) «Зеренді» газетінде жарияланған, 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешімінің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына
сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009.07.24 № 19-117 Шешімімен
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап
қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С.Құрманғожина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    К.Хасенов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    А.Қаирбекова
2009 жылғы 31 наурыздағы
№ 16-96 шешіміне
1 қосымша
2009 жылғы аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Функционалдық топ
Сыныптар
Кіші функция
Сыныпша
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Айырықшалық
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
І.Түсімдер

«22 339 тысяч тенге – на содержание детского сада «Арайлы» в селе Зеренда;
5 400 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы и бесперебойное функционирование теплоснабжающих предприятий».
в пункте 6:
цифры «35 000» заменить на цифры «9 400»;
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2009 года, в сумме 3,7 тысяч тенге».
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
«6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрен возврат целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в сумме 3 234,2 тысячи тенге».
дополнить пунктом 6-3 следующего содержания:
«6-3. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрен возврат в областной бюджет не погашенного кредита, выданного в 2008 году на покрытие дефицита наличности района в сумме 28 698 тысяч тенге.».
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24.07.2009 № 19-117.
2. Приложение 1, 2, 4 к решению Зерендинского районного  маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано в газете «Зеренді» от 9 января 2009 года № 02(06) изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 24.07.2009 № 19-117.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        С.Курмангужина
Секретарь
районного маслихата                        К.Хасенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Сагдиев
Исполняющий обязанностей
начальника отдела экономики
и бюджетного планирования
Зерендинского района                       А.Каирбекова
Приложение 1
к решению Зерендинского районного
маслихата от 31 марта 2009 года № 16-96
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
Функциональная группа
Класс
Функциональная подгруппа
Подкласс
Администратор бюджетных программ
Специфика
Программа
1
2
3
4
5
6
7
I. Доходы

4848
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
120
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
4558
1
Мемлекеттік баж
4558
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
3308
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
700
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
150
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
300
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрле
25
11
Жеке басты куәландыратын құжаттарды бергені үшін мемлекеттік баж
0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер

4848
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
120
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4558
1
Государственная пошлина
4558
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3308
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
700
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
150
06
Государственная пошлина,
взимаемая за выдачу на
территории Республики Казахстан
визы к паспортам иностранцев и
лиц без гражданства или
заменяющим их документам на право
выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
0
07
Государственная пошлина,
взимаемая за оформление
документов о приобретении
гражданства Республики Казахстан, восстановлении  гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0
08
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
300
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей
25
11
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу документов, удостоверяющих личность
0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
50
2
Не налоговые поступления