Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 "Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 18-111 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 6 мамырда № 1-14-96 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3319 тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 4С-14-3 Ақмола облыстық  мәслихатының 2008 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-11-5 «2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы шешімі және аудан әкімінің 2009 жылғы 24 сәуірдегі № 543 ұсынысына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 02(06) «Зеренді» газетінде жарияланған, Зеренді аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-95 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 28(32) «Зеренді» газетінде жарияланған, 2009 жылғы 31 наурыздағы № 16-96 Зеренді аудандық мәслихаттың шешімімен енгізілген өзгертулер мен толықтырулармен бірге) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1 тармақшасындағы:
«2 117 094» саны «2 162 180» санымен ауыстырылсын;
«33 000» саны «49 372» санымен ауыстырылсын;
«1 356 406» саны «1 385 120» санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 2 тармақшасындағы:
«2 059 799,7» саны «2 104 885,7» санымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақта:
«193 391» саны «163 391» санымен ауыстырылсын
2 тармақшада:
160 067» саны «130 067» санымен ауыстырылсын;
жолы «15 000 мың теңге – Зеренді селосының су құрлысына, 15 000 мың теңге – Чаглинка селосында сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жаңартуға» шығарылсын;
3) 5 тармақта:
«5 400 мың теңге – жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындардың жұмысын тұрақты қызмет етуін қамтамасыз етуге» келесі мазмұнмен жаңа редакцияда баяндалсын;
«5 400 мың теңге – облыстық бюджеттен бөлінген қаражаттарды Жол картасының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының жөндеу шараларын жүзеге асыруға»;

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 "О бюджете Зерендинского района на 2009 год"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2009 года № 18-111. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 6 мая 2009 года № 1-14-96. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 22 апреля 2009 года № 4С-14-3 «О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2008 года № 4С-11-5 «Об областном бюджете на 2009 год», зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3319 и согласно представления акима района от 24 апреля 2009 года № 543, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано в газете «Зеренді» от 9 января 2009 года № 02(06), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением сессии районного маслихата от 31 марта 2009 года № 16-96,зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-95, опубликовано в газете «Зеренді» от 17 апреля 2009 года № 28(32) следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры «2 117 094» заменить на цифры «2 162 180»;
цифры «33 000» заменить на цифры «49 372»;
цифры «1 356 406 » заменить на цифры «1 385 120»;
в подпункте 2 пункта 1:
цифры «2 059 799,7» заменить на цифры «2 104 885,7»;
2) в пункте 4:
цифры «193 391» заменить на цифры «163 391»;
в подпункте 2:
цифры «160 067» заменить на цифры «130 067»;
строки «15 000 тысяч тенге - на строительство водопровода в с. Зеренда,
15 000 тысяч тенге - на реконструкцию сетей водоснабжения в с. Чаглинка» исключить;
3) в пункте 5:
строки «5 400 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы и бесперебойное функционирование теплоснабжающих предприятий» изложить в редакции следующего содержания:
«5 400 тысяч тенге – средства из областного бюджета, выделенные в рамках реализации мероприятий Дорожной карты на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;

4) 5 тармақтың 1 тармақшасы келесі мазмұнмен толықтырылсын:  «аймақтық жұмыспен қамту стратегиясына және кадрларды қайта дайындауды жүзеге асыруға 58 714 мың теңге 2009 жылға арналған аудандық бюджеттен қарастырылсын, соның ішінде:
республикалық бюджеттен – 58 714 мың теңге»;
Көрсетілген трансферттердің таратылуы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.
5) Жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында: «Тұрмыстық-коммуналдық шаруашылық» 7 функционалдық тобында:
«Аудандық (облыстық қала маңызы бар) құрылыс бөлімі» 467 әкімшілік бюджеттік бағдарлама бойынша»:
«Мемлекеттік коммуналдық тұрмыстық қорынан тұрғын-үй құрылысы» 003 бюджеттік бағдарламасы келесі мазмұнмен жаңа редакцияда баяндалсын «Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрмыстық қорынан тұрғын-үй алуға».
2. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-89 нөмірімен тіркеліп, 2009 жылғы 9 қаңтардағы № 02(06) «Зеренді» газетінде жарияланған, 2008 жылғы 18 желтоқсандағы № 14-85 «Зеренді ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы» шешімінің 1, 2, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен және 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            И.Поздняков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    К.Хасенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының
әкімі                                      Е.Сағдиев
Зеренді ауданының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі бастығының
міндетін атқарушы                          А.Қаирбекова
27.04.2009 жылғы
№ 18-111 шешімге
1 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2008 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 14-85 "Зеренді ауданының
2009 жылғы бюджет туралы”
шешіміне 1 қосымша
2009 жылғы аудандық бюджет
Санаттар
Сома
Функционалдық топ
Сыныптар
Кіші функция
Сыныпша
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Айрықшалық
Бағдарлама
Атаулары
1
2
3
4
5
6
7
І. Түсімдер

4) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«5-1. Учесть, что в районном бюджете на 2009 год предусмотрены средства в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в сумме 58 714 тысяч тенге, в том числе:
из республиканского бюджета – 58 714 тысяч тенге»;
Распределение указанных трансфертов определяется постановлением акимата района.
5) в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в функциональной группе 7 «Жилищно-коммунальное хозяйство»: по администратору бюджетной программы 467 «Отдел строительства района(города областного значения)»:
бюджетную программу 003 «Строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда» изложить в редакции следующего содержания «Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда».
2. Приложение 1, 2, 4 к решению Зерендинского районного маслихата от 18 декабря 2008 года № 14-85 «О бюджете Зерендинского района на 2009 год» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-89, опубликовано в газете «Зеренді» от 9 января 2009 года № 02(06) изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии                        И.Поздняков
Секретарь
районного маслихата                        К.Хасенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
Зерендинского района                       Е.Сагдиев
Исполняющий обязанностей
начальника отдела экономики
и бюджетного планирования
Зерендинского района                       А.Каирбекова
Приложение № 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 27.04.2009 г. № 18-111
Приложение № 1
к решению Зерендинского
районного маслихата от
18 декабря 2008 года № 14-85
О бюджете Зерендинского
района на 2009 год
Бюджет района на 2009 год
Категория
Сумма
Функциональная группа
Класс
Функциональная подгруппа
Подкласс
Администратор бюджетной программы
Специфика
Программа
I. Доходы

120
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) құжаттар бергені үшін оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар алатын міндетті төлемдер
4558
1
Мемлекеттік баж
4558
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап етуістері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының  дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
3308
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
700
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
150
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттік баж
0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтiру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресiмдегенi үшін мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
300
09
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
25
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрле
25
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
2
Салықтық емес түсiмдер
12096
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
1069
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1069
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
1069
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
10997
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
10997
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
10997
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
30
09
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
30
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

120
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
4558
1
Государственная пошлина
4558
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3308
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
700
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
150
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0
08
Государственная пошлина взимаемая за регистрацию места жительства
300
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
25
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей
25
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
50
2
Не налоговые поступления
12096
01
Доходы от государственной собственности
1069
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
1069
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
1069
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
10997
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан,за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
10997
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
10997
06
Прочие не налоговые поступления
30
1
Прочие не налоговые поступления
30
09
Другие не налоговые поступления в местный бюджет
30
3
Поступления от продажи основного капитала