2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеуден өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Зеренді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 26 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда № 1-14-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 07 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген, Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы Ережелерге сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Зеренді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін (келісім бойынша).
2. Зеренді ауданы әкімінің «2009 жылы Зеренді аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөліміне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуден өткізуді ұйымдастыру туралы» 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 29 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-14-91 тіркелген, «Зеренді» газетінде 2009 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы
Зеренді ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Бражанов Т.Ә.

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Зерендинского района Акмолинской области"
Решение акима Зерендинского района Акмолинской области от 22 декабря 2009 года № 26. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области от 14 января 2010 года № 1-14-128. Утратило силу - решением акима Зерендинского района Акмолинской области от 29 ноября 2010 года № 07
В соответствии со статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе", Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Зерендинского района Акмолинской области" (по согласованию).
2. Признать утратившим силу решение акима Зерендинского района "Об организации проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Зерендинского района в 2009 году" от 22 декабря 2008 года № 29 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-91, опубликованное 14 января 2009 года в газете "Зеренді").
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Е.Сагдиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Зерендинского района
Акмолинской области"
Бражанов Т.А