Қазақстан ауылының, Ивановка ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл селолық округі әкімінің 2009 жылғы 4 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 15 қыркүйекте № 1-14-107 тіркелді
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 27.04.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селосының" сөздері "ауылы", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды – Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 27.04.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, Қазақстан ауылы және Ивановка ауылы халқының пікірін ескере отырып, Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 27.04.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Қазақстан ауылының, Ивановка ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Қазақстан ауылы:
№ 1 көшеге – Орталық атауы;
№ 2 көшеге - Мектеп атауы;
2) Ивановка ауылы:
№ 1 көшеге - Орталық атауы;
№ 2 көшеге - Мектеп атауы;
№ 3 көшеге - Қылшақты атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданы
"Сәулет және қала
құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданы
"Мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.М.Райымбекова

О присвоении наименований улицам села Казахстан, села Ивановка
Решение акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 4 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 15 сентября 2009 года № 1-14-107
Сноска. Заголовок решения на казахском языке с изменениями, внесенными решением акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27.04.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования), заголовок на русском языке не изменяется.
Сноска. По всему тексту решения на казахском языке слова "селосы", "селосының" заменены словами "ауылы", "ауылының" решением акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27.04.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Казахстан и села Ивановка, аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения акима Аккольского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27.04.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам села Казахстан, села Ивановка:
1) село Казахстан:
улице № 1 - наименование Орталык;
улице № 2 – наименование Мектеп;
2) село Ивановка:
улице № 1 – наименование Орталык;
улице № 2 – наименование Мектеп;
улице № 3 – наименование Кылышакты.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким А.Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры
и развития языков"
Зерендинского района
А.М.Раимбекова