Айгержал селосының, Жамбыл селосының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы Қазоты селолық округі әкімінің 2009 жылғы 13 тамыздағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 16 қыркүйекте № 1-14-113 тіркелді.
Ескерту. шешімнің тақырыбында "селосының" сөзі "ауылының" сөзіне және бүкіл шешімнің мәтіні бойынша "селосы", "селолық", "селосының" деген сөздері "ауылы", "ауылдық", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы Күсеп ауылдық округі әкімінің 27.03.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Айгержал ауылы, Жамбыл ауылы халқының пікірін ескере отырып, Қазоты ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Айгержал ауылының, Жамбыл ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
1) Жамбыл ауылы:
№ 1 көшеге – Абылайхан атындағы атау;
2) Айгержал ауылы:
№ 1 көшеге – Жастар атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Зеренді ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім Л.Сантас
КЕЛІСІЛДІ:
Зеренді ауданының "Сәулет және
қала құрылысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
В.М.Петрова
Зеренді ауданының "Мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Ә.Райымбекова

О присвоении наименования улицам села Жамбыл, села Айгержал
Решение акима Казотинского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 13 августа 2009 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 16 сентября 2009 года № 1-14-113.
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется решения акима Кусепского сельского округа Зерендинского района Акмолинской области от 27.03.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Жамбыл, села Айгержал, аким Казотинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Жамбыл, села Айгержал:
1) село Жамбыл:
Улице № 1 - наименование имени Абылайхана;
2) село Айгержал:
Улице № 1 – наименование Жастар.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Зерендинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Л.Сантас
СОГЛАСОВАНО:
Начальник
государственного учреждения
"Отдел архитектуры
и градостроительства"
Зерендинского района
В.М.Петрова
Начальник
государственного учреждения
"Отдел культуры и
развития языков"
Зерендинского района
А.М.Райымбекова