Ойын бизнес жүйесінде суммарлық салықтың ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 11 ақпандағы № 9/8 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 18 наурызда № 1-16-91 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы № 17/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2010.02.08 № 17/3 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына, «Салық және бюджетке  төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Кодексінің 422 бабының  2 тармағына сәйкес аудан әкімінің 2009 жылғы 9 ақпандағы № 04-17/138 ұсынысымен аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ойын бизнес жүйесінде суммарлық салықтың ставкаларын
қосымшаға сәйкес бекітсін.
2. Сандықтау аудан мәслихатының 2006 жылғы 20 желтоқсандағы №  32/2 «Ойын бизнес жүйесінде суммарлық салықтың жылдық ставкаларын бекіту туралы», (мемлекеттік нормативтік құқықтық кесімдердің
Аймақтық тізілімінде 2007 жылы 10 қаңтарда № 1-16-51 нөмірімен   тіркелген, 2007 жылы 17 қаңтарда № 6 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған), Сандықтау аудан мәслихатының 2008 жылғы 14 наурыздағы  № 4/5 «Аудан мәслихатының 2006 жылғы 20 желтоқсандағы № 32/2 «Ойын бизнес жүйесінде суммарлық салықтың жылдық ставкасын бекіту туралы»   шешіміне өзгеріс еңгізу туралы шешімі, (мемлекеттік нормативтік
құқықтық кесімдердің Аймақтық тізілімінде 2008 жылы 7 ақпанда № 1-16-72 нөмірімен тіркелген, 2008 жылы 16 сәуірде № 30 «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған), шешімі күшін жойды деп есептелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттік, әлуметтік-экономикалық дамыту және экология жөніндегі
тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Сандықтау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және «Сандыктауские  вести» газеттінде жарияланған күннен бастап қолданысықа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                     Ш.Докаев
Аудандық мәслихат
хатшысы                               Ш.Сабержанов
КЕЛІСІЛДІ
Сандықтау ауданы
бойынша салық
басқармасының бастығы                   М.Мустафин
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің
бастығы                                 Н.Мурашиди
Сандықтау аудан мәслихатының

Об утверждении ставок суммарного налога в сфере игорного бизнеса
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 февраля 2009 года № 9/8. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 18 марта 2009 года № 1-16-91. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 8 февраля 2010 года № 17/3
Сноска. Утратило силу - решением Сандыктауского маслихата Акмолинской области от 08.02.2010 № 17/3
В соответствии со статьеи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 2, статьей 422 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», представления акима района от 9 февраля 2009 года № 04-17/138, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки суммарного налога в сфере игорного бизнеса согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Сандыктауского районного маслихата от 20 декабря 2006 года № 32/2 «Об утверждении годовых ставок суммарного налога в сфере игорного бизнеса», (зарегистрированного в Региональном реестре нормативно-правовых актов  № 1-16-51 от 10 января 2008 года, и опубликованного в газете «Сандыктауские вести» от 17 января 2007 года № 6), решение Сандыктауского районного маслихата от 14 марта 2008 года № 4/5 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2006 года № 32/2 «Об утверждении годовых ставок фиксированного суммарного   налога в сфере игорного бизнеса», (зарегистрированного в Региональном  реестре государственных нормативно-правовых актов № 1-16-72 от 7 апреля 2007 года, опубликованного в газете «Сандыктауские вести» от 16 апреля 2008 года № 30).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, социально-экономического развития и экологии.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Сандыктауского района и вводится в действие со дня официального опубликования в районной газете «Сандыктауские вести».
Председатель сессии
районного маслихата                 Ш.Докаев
Секретарь районного
маслихата                        Ш.Сабержанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник налогового управления
по Сандыктаускому району           М.Мустафин
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования          Н.Мурашиди
Приложение
Утверждено
решением Сандыктауского
районного маслихата