2010 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде әскерге шақыру участкісіне тіркеу жылында жасы он жетіге толатын 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуін жүргізу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2009 жылғы 3 желтоқсандағы № 12 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 31 желтоқсанда № 1-17-127 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2010 жылғы 22 қарашадағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімінің 2010.11.22 № 6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы Ережеге сәйкес, Целиноград ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. «Целиноград  ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне 1993 жылы туған тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтар шақыру учаскелеріне тіркелуге жататын азаматтарды 2010 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде тіркеуі Астана қаласы, Көктал шағын ауданы, Бабатай-ұлы көшесі, 20 үй мекенжайы бойынша ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Целиноград ауданы әкімінің «Әскерге шақыру участкісіне 1992 жылы туған Целиноград ауданының азаматтарын тіркеуін жүргізу туралы» 2008 жылғы 26 желтоқсандағы № 19 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-17-81 тіркелген, 2009 жылғы 6 ақпанда «Призыв» - «Ұран» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы аудан әкімі шешімнің орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары Б.А. Жанбаевқа жүктелсін.
4. Осы аудан әкімінің шешімі Целиноград ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       М.Мыңжанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Целиноград ауданының
қорғаныс істер жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығының міндетін атқарушы               Ж.Т.Анафин

О проведении приписки граждан мужского пола 1993 года рождения в период с января по март 2010 года, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Целиноградского района Акмолинской области от 3 декабря 2009 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области от 31 декабря 2009 года № 1-17-127. Утратило силу - решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 22 ноября 2010 года № 6
Сноска. Утратило силу - решением акима Целиноградского района Акмолинской области от 22 ноября 2010 года № 6
В соответствии со статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 аким Целиноградского района РЕШИЛ:
1. В период с января по март 2010 года организовать и обеспечить приписку граждан мужского пола 1993 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Целиноградского района» по адресу: город Астана, микрорайон Коктал, улица Бабатай-улы, дом 20.
2. Признать утратившим силу решение акима Целиноградского района «О проведении приписки граждан Целиноградского района 1992 года рождения к призывному участку» от 26 декабря 2008 года № 19 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-17-81, опубликовано 6 февраля 2009 года в газетах «Призыв» - «Ұран»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения акима района возложить на заместителя акима Целиноградского района Жанбаева Б.А.
4. Настоящее решение акима района вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким                                       М.Мынжанов
Исполняющий обязанности
начальника государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Целиноградского района»                    Ж.Т.Анафин