Шубар ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 13 шілдедегі № 4 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 тамызда № 1-17-96 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі баскару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, 2009 жылдың 2 шілдедегі Шубар ауылының тұрғындары жиналыстарының хаттамаларын есепке ала отырып, Қоянды ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шубар ауылының көшелеріне атаулар берілсін: № 1 көшесіне - Мұхтар Әуезов атауы, № 2 көшесіне - Мұқағали Мақатаев атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Қоянды ауылдық
округінің әкімі                            Д.Б.Сүгірәлиев
КЕЛІСІЛДІ:
Мемлекеттік мекемесі
«Целиноград ауданының
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімінің» бастығы                  Ш.Өтегенова
Мемлекеттік мекемесі
«Целиноград аудандық
сәулет және қалақұрылыс
бөлімінің» бастығы                         А.Сағымбаев

О присвоении наименований улицам села Шубары
Решение акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 13 июля 2009 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 21 августа 2009 года № 1-17-96
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», с учетом протокола схода жителей села Шубары от 2 июля 2009 года Аким Кояндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Шубары: улице № 1 - наименование «Мухтар Ауезов», улице № 2 - наименование «Мукагали Макатаев».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кояндинского
сельского округа                           Сугиралиев Д.Б.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдела культуры
и развития языков
Целиноградского района»                    Ш.Утегенова
Начальник государственного
учреждения «Отдела архитектуры
и градостроительства
Целиноградского района»                    А. Сагымбаев