Бірлік ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Оразақ ауылдық аймағы әкімінің 2009 жылғы 20 тамыздағы № 14 шешімі. Ақмола облысы Целиноград ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 14 қазанда № 1-17-120 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, 2009 жылдың 20 шілдесіндегі Бірлік ауылының тұрғындар жиналыстарының № 5 хаттамасын есепке ала отырып, Оразақ ауыл аймағының әкімі ШЕШТІ:
1. Бірлік ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - «Бейбітшілік» атауы,
№ 2 көшеге - «Тәуелсіздік» атауы,
№ 3 көшеге - «Орталық» атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Целиноград ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Оразақ ауыл аймағының әкімі                Қ.Жанпеисов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Целиноград ауданы мәдениет
және тілдерді дамыту Бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Өтегенова Ш.К.
«Целиноград ауданы сәулет
және қала құрылыс бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Сағымбаев А.Е.

О присвоении наименований улицам села Бирлик
Решение акима Оразакского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 20 августа 2009 года № 14. Зарегистрировано Управлением юстиции Целиноградского района Акмолинской области 14 октября 2009 года № 1-17-120
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом протокола № 5 схода жителей села Бирлик от 20 июля 2009 года, аким Оразакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам в селе Берлик:
улице № 1 – наименование «Бейбитшилик»,
улице № 2 – наименование «Тауелсиздик»,
улице № 3 – наименование «Орталык».
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Целиноградского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Оразакского
сельского округа                           К.Жанпеисов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел культуры и
развития языков
Целиноградского района»                    Утегенова Ш.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел архитектуры и
градостроительства
Целиноградского района»                    Сагимбаев А.Е.