Шортанды ауданы мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 29 қазандағы № С-20/6 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 21 қарашада № 1-18-97 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 қарашадағы № С-34/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 07.11.2014 № С-34/4 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 2728 баптарына сәйкес Шортанды ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Келтірілген тізбесіне сәйкес Шортанды ауданының мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін;
2. Осы шешім Шортанды ауданының Әділет басқармасында тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г. Скирда
Шортанды ауданы мәслихатының
2009 жылдың 29 қазанындағы С-20/6
шешіміне қосымша
Шортанды ауданы мәслихатының кейбір шешімдеріне
енгізілетін  өзгерістер мен толықтырулар
тізбесі
1. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 18 ақпанындағы № С–13/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-64 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында № 11 аудандық «Өрлеу» газетінде, № 11 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне:
1) 1 тармақта «аймақтық» сөзі алынып тасталсын.
2. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 13/4 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-66 тіркелген, 2009 жылдың 21 наурызында № 11 аудандық «Өрлеу» газетінде, № 11 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімінің 1 тармағы келесі басылымда келтірілсін:
«1. Шортанды ауданы мәслихатының 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-37 тіркелген, 2007 жылдың 27 қарашасында № 34 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2007 жылдың 27 қарашасында № 41 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 14 желтоқсанындағы № С – 3/8 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-43 тіркелген, 2008 жылдың 26 қаңтарында № 4 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2008 жылдың 26 қаңтарында № 4 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне енгізілген кейінгі өзгертулер мен толықтырулармен бірге, 2008 жылдың 31 наурызындағы № С – 4/9 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-51 тіркелген, 2008 жылдың 12 сәуірінде № 15 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2008 жылдың 2 сәуірінде № 15 аудандық «Вести» газетінде жарияланған), 2008 жылдың 4 шілдесіндегі № С – 6/6 «Аудандық мәслихаттың 2007 жылдың 23 шілдесіндегі № С – 34/5 «Азаматтардың жеке санаттарына бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету Ережелерін бекіту туралы» шешіміне толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-57 тіркелген, 2008 жылдың 16 тамызында № 33 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2008 жылдың 16 тамызында № 33 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:»

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата Шортандинского района
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2009 года № C-20/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 21 ноября 2009 года № 1-18-97. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 7 ноября 2014 года № C-34/4
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 07.11.2014 № C-34/4 (вводится в действие с момента подписания).
В соответствии со статьями 2728 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» маслихат Шортандинского района РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в некоторые решения маслихата Шортандинского района согласно прилагаемому перечню.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Шортандинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
секретарь районного
маслихата                                  Г. Скирда
Приложение к решению
маслихата Шортандинского района
от 29 октября 2009 года № С-20/6
Перечень
изменений и дополнений в некоторые
решения маслихата Шортандинского района
1. В решении маслихата Шортандинского района от 18 февраля 2009 года № С-13/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-64, опубликовано 21 марта 2009 года в районной газете «Өрлеу» № 11, 21 марта 2009 года в районной газете «Вести» № 11):
1) в пункте 1 слово «региональном» исключить.
2. В решении маслихата Шортандинского района от 18 февраля 2009 года № С-13/4 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-66, опубликовано 21 марта 2009 года в районной газете «Өрлеу» № 11, 21 марта 2009 года в районной газете «Вести» № 11), в пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата от 23 июля 2007 года № С-34/5 «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-37, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 27 ноября 2007 года № 34, в районной газете «Вести» 27 ноября 2007 года № 41), с последующими изменениями и дополнениями внесенными решениями районного маслихата от 14 декабря 2007 года № С-3/8 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-43, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 26 января 2008 года № 4, в районной газете «Вести» 26 января 2008 года № 4), от 31 марта 2008 года № С-4/9 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-51, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 12 апреля 2008 года № 15, в районной газете «Вести» 12 апреля 2008 года № 15), от 4 июля 2008 года № С-6/6 «О внесении дополнений в решение районного маслихата № С-34/5 от 23 июля 2007 года «Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи отдельным категориям граждан» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-57, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 16 августа 2008 года № 33, в районной газете «Вести» 16 августа 2008 года № 33), следующие изменения и дополнения:».

3. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С – 14/2 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-69 тіркелген, 2009 жылдың 9 мамырында  № 18 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2009 жылдың 9 мамырында № 18 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімінің 1 тармағындағы:
«аймақтағы» сөзі алынып тасталсын;
«2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 13/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» сөздерімен толықтырылсын.
4. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С – 15/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-70 тіркелген, 2009 жылдың 23 мамырында № 20 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2009 жылдың 23 мамырында № 20 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімінің 1 тармағындағы:
«2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 13/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С – 14/2» сөзінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» сөздерімен толықтырылсын.
5. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 12 маусымындағы № С – 16/5 «Шортанды ауданындағы күнкөрісі төмен отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-76 тіркелген, 2009 жылдың 25 шілдесінде № 29 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2009 жылдың 25 шілдесінде № 29 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімінің мемлекеттік тілдегі басылымында:
атауы мен 1 тармағындағы «тұрмысы» сөзі «күнкөрісі» сөзіне ауыстырылсын;
кіріспе сөзбасындағы «Тұрмыстық қатынастар туралы» Заңның атауы «Тұрғын үй қатынастары туралы» атауына ауыстырылсын;
Жоғарыда келтірілген шешіммен бекітілген, Шортанды ауданындағы күнкөрісі төмен отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Ережелерінің (ары қарай – Ережелер) атауы мен мәтініндегі «тұрмысы» сөздері «күнкөрісі» сөзіне ауыстырылсын;
Ереженің 13 тармағындағы «тұрмыстық» сөзі «тұрғын үй» сөзіне ауыстырылсын;

3. В решении маслихата Шортандинского района от 8 апреля 2009 года № С-14/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-69, опубликовано 9 мая 2009 года в районной газете «Өрлеу» № 18, 9 мая 2009 года в районной газете «Вести» № 18), в пункте 1:
слова «региональном» исключить;
после слов «от 18 февраля 2009 года № С-13/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год»».
4. В решение маслихата Шортандинского района от 29 апреля 2009 года № С-15/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-70, опубликовано 23 мая 2009 года в районной газете «Өрлеу» № 20, 23 мая 2009 года в районной газете «Вести» № 20), в пункте 1:
после слов «от 18 февраля 2009 года № С-13/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 8 апреля 2009 года № С-14/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»».
5. В решении маслихата Шортандинского района от 12 июня 2009 года № С-16/5 «Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Шортандинском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-76, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 25 июля 2009 года № 29, в районной газете «Вести» 25 июля № 29), изданном на государственном языке:
в заголовке и пункте 1 слова «тұрмысы» заменить на слова «күнкөрісі»;
в преамбуле наименование Закона «Тұрмыстық қатынастар туралы» заменить на наименование «Тұрғын үй қатынастары туралы»;
в заголовке и тексте Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Шортандинском районе (далее – Правил), утвержденных вышеуказанным решением, слова «тұрмысы», заменить на слова «күнкөрісі»,
в пункте 13 Правил слово «тұрмыстық» заменить на слово «тұрғын үй»;

Ереженің 17, 18 тармақтарындағы «2» цифрасы «екі» сөзіне ауыстырылсын.
6. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 8 шілдесіндегі № С – 17/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған ауданы бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-77 тіркелген, 2009 жылдың 1 тамызында № 30 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2009 жылдың 1 тамызында № 30 аудандық «Вести» газетінде  жарияланған) шешімінің 1 тармағында:
«2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 13/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С – 14/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С – 15/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» сөздерімен толықтырылсын.
7. Шортанды ауднаны мәслихатының 2009 жылдың 28 маусымындағы № С – 18/4 «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-82 тіркелген, 2009 жылдың 5 қыркүйегінде № 35 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2009 жылдың 5 қыркүйегінде № 35 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімінің 1 тармағында:
«2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 13/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 14/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С – 15/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 8 шілдесіндегі № С – 17/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын.

в пунктах 17, 18 Правил цифры «2» заменить словами «екі»
6. В решении маслихата Шортандинского района от 8 июля 2009 года № С-17/2 «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-77, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 1 августа 2009 года № 30, в районной газете «Вести» 1 августа 2009 года № 30), в пункте 1:
после слов «от 18 февраля 2009 года № С-13/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 8 апреля 2009 года № С-14/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 29 апреля 2009 года № С-15/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год».
7. В решение маслихата Шортандинского района от 28 июля 2009 года № С-18/4 «О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-82, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 5 сентября 2009 года № 35, в районной газете «Вести» 5 сентября 2009 года № 35), в пункте 1:
после слов «от 18 февраля 2009 года № С-13/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 8 апреля 2009 года № С-14/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 29 апреля 2009 года № С-15/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 8 июля 2009 года № С-17/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год»».

8. Шортанды ауданы мәслихатының 2009 жылдың 7 қазанындағы № С – 19/2 «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-18-91 тіркелген, 2009 жылдың 7 қарашасында № 44 аудандық «Өрлеу» газетінде, 2009 жылдың 7 қарашасында № 44 аудандық «Вести» газетінде жарияланған) шешімінің 1 тармағында:
«2009 жылдың 18 ақпанындағы № С – 13/2» сөздерінен кейін  «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 8 сәуіріндегі № С – 14/2» сөздерінен кейін  «Аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
2009 жылдың 29 сәуіріндегі № С – 15/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 8 шілдесіндегі № С – 17/2» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын;
«2009 жылдың 28 шілдесіндегі № С – 18/4» сөздерінен кейін «Аудандық мәслихаттың 2008 жылдың 24 желтоқсанындағы № С – 11/3 «2009 жылға арналған аудан бюджеті туралы» шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы»» сөздерімен толықтырылсын.

8. В решении маслихата Шортандинского района от 7 октября 2009 года № С-19/2 «О внесении изменений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года ««О бюджете района на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-91, опубликовано в районной газете «Өрлеу» 7 ноября 2009 года № 44, в районной газете «Вести» 7 ноября 2009 года № 44), в пункте 1:
после слов «от 18 февраля 2009 года № С-13/2» дополнить словами ««О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 8 апреля 2009 года № С-14/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2009 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 29 апреля 2009 года № С-15/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата № С-11/3 от 24 декабря 2008 года «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 8 июля 2009 года № С-17/2» дополнить словами « «О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год»»;
после слов «от 28 июля 2009 года № С-18/4» дополнить словами ««О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № С-11/3 «О бюджете района на 2009 год»».