"Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін лауазымдары тізбесін анықтау туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 23 ақпандағы № а-3/121 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Щучье ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 20 сәуірдегі № a-4/222 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 22 сәуірде № 1-19-153 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № а-12/775 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 04.12.2014 № а-12/775 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 9 ақпандағы Заңының 1 бабының 4 тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына сәйкеc аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін лауазымдары тізбесін анықтау туралы» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 23 ақпандағы № а-3/121 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1-19-150 нөмірмен тіркелген, «Луч» аудандық газетінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі 26 нөмірінде, «Бурабай» аудандық газетінің 2009 жылғы 2 сәуірдегі 15 нөмірінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
кіріспеде «Жергілікті мемлекеттік басқару» сөздерінен кейін «және өзін өзі басқару» сөдерімен толықтырылсын.
2. Әкімдіктің осы қаулысы Щучье ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
Щучье
ауданының әкімі                            В. Балахонцев

О внесении дополнения в постановление акимата района от 23 февраля 2009 года № а-3/121 "Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Щучинского района Акмолинской области от 20 апреля 2009 года № a-4/222. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 22 апреля 2009 года № 1-19-153. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 4 декабря 2014 года № а-12/775
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 04.12.2014 № а-12/775 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 9 февраля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления», статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 23 февраля 2009 года № а-3/121 «Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1-19-150, опубликованное в районной газете «Луч» от 2 апреля 2009  года № 26, в районной газете «Бурабай» от 2 апреля 2009 года №15) следующее дополнение:
в преамбуле постановления после слов «О местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».
2. Настоящее постановление акимата вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Щучинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
Аким
Щучинского района                          В. Балахонцев