Щучье аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 3 шілдедегі № С-7/7 "Тұрғын үйді (жеке тұрғын үйден басқа) күтіп ұстау және коммуналдық қызметтерге төлемақы жасау үшін әл-ауқаты төмен отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй және телефон абоненттерінің байланысына жәрдемақы беру" Ережелерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Щучье аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 мамырдағы № С-14/2 шешімі. Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 маусымда № 1-19-162 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы № С-38/3 шешімімен
Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2011.10.21 № С-38/3 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28 бабына сәйкес, «Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 512 Қаулысына, «Тұрғын ғимараттар» Қазақстан Республикасының № 3.02-01-2001 Құрылыстық нормалары және ережелеріне сәйкес Щучье аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Щучье аудандық мәслихатының «Тұрғын үйді (жеке тұрғын үйден басқа) күтіп ұстау және коммуналдық қызметтерге төлемақы жасау үшін әл-ауқаты төмен отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй және телефон абоненттерінің байланысына жәрдемақы беру» Ережелерін бекіту туралы» 2008 жылғы 3 шілдедегі № С-7/7 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1-19-130, 2008 жылғы 28 тамыздағы № 38 аудандық «Бурабай» газетінде, 2008 жылғы 25 тамыздағы № 68 аудандық «Луч», газетінде жарияланған) шешіміне Щучье аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № С-10/4 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 1-19-144, 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 5 аудандық «Бурабай» газетінде, 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 8 аудандық «Луч», газетінде жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістері мен толықтырумен бірге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспе сөзбасындағы Қазақстан Республикасының № 3.02-01-2001 «Тұрғын ғимараттар» Құрылыстық нормалары және ережелеріне» сөздерінен кейін «Ақмола облысының әкімдігінің 2008 жылғы 21 тамыздағы «Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызметін көрсетудің стандарты» сөздерімен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Щучинского районного маслихата от 3 июля 2008 года № С-7/7 "Об утверждении Правил "О предоставлении малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома), потребления коммунальных услуг и телефонной абонентской связи"
Решение маслихата Щучинского района Акмолинской области от 20 мая 2009 года № C-14/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Щучинского района Акмолинской области 24 июня 2009 года № 1-19-162. Утратило силу - решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21 октября 2011 года № С-38/3
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 21.10.2011 № С-38/3
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512 «О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам», согласно Строительных норм и правил Республики Казахстан № 3.02-01-2001 «Жилые здания» Республики Казахстан, Щучинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щучинского районного маслихата «Об утверждении Правила «О предоставлении малообеспеченным семьям (гражданам) жилищной помощи на оплату содержания жилища (кроме содержания индивидуального жилого дома), потребления коммунальных услуг и телефонной абонентской связи» от 3 июля 2008 года № С-7/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-130, опубликовано в районной газете «Бурабай» №  38 от 28 августа 2008 года, в районной газете «Луч» № 68 от 25 августа 2008 года) с изменениями и дополнением внесенными решением Щучинского районного маслихата от 23 декабря 2008 года № С-10/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-19-144, опубликовано в районной газете «Бурабай» № 5 от 29 января 2009 года, в районной газете «Луч» № 8 от 29 января 2009 года) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле после слов «согласно Строительных норм и правил Республики Казахстан № 3.02-01-2001 «Жилые здания» дополнить словами «Постановления акимата Акмолинской области от 21 августа 2008 года № а-6/357 «Стандарт оказания государственной услуги «Назначение жилищной помощи»;

1, 4, 36 тармақтарындағы «қалалық» сөзі алып тасталсын;
2 тармақтағы «аз қамсыздандырылған» сөздерінен кейін «жан басына шаққандағы орташа табыс кедейшілік шегінен төмен, көп балалы (18 жасқа дейінгі төрт баласы бар)» сөздерімен толықтырылсын, «отбасыларға (азаматтарға)» сөздерінен кейін «жалғыз басты зейнеткерлерге және мүгедектерге» сөздерімен толықтырылсын;
7 тармағы келесі редакцияда берілсін:
«1 адамға жұмсалатын қызмет нормалары: электрқуатымен жабдықтау – айына 150 кВт; газбен жабдықтау – айына 8 кг. Коммуналдық қызметтерді тұтыну нақты пайдаланылған қызметтерден шыға отырып есептеледі, бірақ белгіленген нормалардан аспауға тиіс;
9 тармақ келесі редакцияда берілсін: «Коммуналдық қызметтерді есепке алу құралдары бар тұтынушылар үшін есептеулерге қосылатын шығындар өткен тоқсандағы нақты шығындар бойынша есептеледі;
11 тармақтағы «бір тоқсанға» сөздері «өтініш берілген күнге байланысты емес ағымдағы тоқсанға» сөздеріне ауыстырылсын;
12 тармағы келесі редакцияда берілсін: «Ауылды жерде тұратын тұлғалардан тұрғын үй көмегін тағайындау үшін құжатын қабылдауды жергілікті әкім аппаратының маманы жүргізеді. Құжаттар қабылданғаннан кейін он календарлық күн ішінде, реестрге сәйкес, маман, құжаттарды есеп жасау үшін «Щучье ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тапсырады;
15 тармақ 3 тармақшамен толықтырылсын: «егер осы мекен-жай бойынша тіркеу кітабына тіркелмеген нақтылы адам тұратын болса, барлық тұратын отбасы мүшелерінің табыстары есептеледі»;
16 тармақтағы «он күн ішінде» сөздері «он бес күн ішінде» сөздеріне ауыстырылсын;
16 тармақтың 4) тармақшасындағы «ағымдағы тоқсанға» сөздері «өткен тоқсанға» сөздеріне ауыстырылсын;
16 тармақтың 5) тармақшасы келесі редакцияда берілсін:
«телекоммуникация қызметтерін абоненті болып табылатынын растайтын құжаты (анықтама, шарт, не телекоммуникация қызметтері үшін түбіртек-шот);
31 тармақ келесі редакцияда берілсін:
«Абонент – осы мақсаттар үшін абоненттік желі абоненттік нөмір және (немесе) сәйкестендіру коды бөлінген, байланыс қызметтерін көрсету туралы шарт жасасқан жеке тұлға;
32 тармақ келесі редакцияда берілсін:
«Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеудің мөлшері қолданыстағы абоненттік төлемақы мен 2004 жылғы қыркүйекте қолданылған абоненттік төлемақы арасындағы айырма ретінде белгіленеді.
2. Осы шешім Ақмола облысы Щучье ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХІV (кезектен тыс) сессиясының
төрайымы                                   Н.Әбірова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Г.Марченко
КЕЛІСІЛДІ:
Щучье ауданының
әкімі                                      В.Балахонцев
«Щучье ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесі бастығының
міндеттерін атқарушы                       Ш.Бостамбаева
«Щучье ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Г.Тінәлинова
«Щучье ауданының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    В.Корнеева

в пунктах 1, 4, 36 слова «городской», «городских» исключить;
в пункте 2, после слов «малообеспеченным семьям (гражданам)» дополнить словами «со среднедушевым доходом до черты бедности, многодетным (имеющим четверо и более детей до 18 лет) семьям, одинокопроживающим пенсионерам и инвалидам»;
пункт 7 изложить в следующей редакции: «Нормы потребления на 1 человека составляют: по электроснабжению – 150 кВт. в месяц; по газоснабжению – 8 кг. в месяц. Потребление коммунальных услуг устанавливаются исходя из фактического потребления, но не более установленных норм»;
пункт 9 изложить в следующей редакции: «Расходы, принимаемые к расчету для потребителей, имеющих приборы учета потребления коммунальных услуг, определяются по фактическим затратам за предыдущий квартал»;
в пункте 11 слова «на квартал» заменить словами «на текущий квартал, независимо от даты подачи заявления»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Прием документов у лиц, проживающих в сельской местности, для назначения жилищной помощи осуществляет специалист аппарата акима соответствующего административного округа. После принятия документов в течение десяти календарных дней специалист передает документы согласно реестра в государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Щучинского района» для расчета жилищной помощи»;
пункт 15 дополнить подпунктом 3 следующего содержания «если по данному адресу фактически проживают лица, не прописанные в книге регистрации граждан, учитываются доходы всех членов семьи по факту проживания»;
в пункте 16 слова «в течение 10 дней» заменить словами «в течение 15 дней»;
в подпункте 4) пункта 16 слова «за текущий квартал» заменить словами «за предыдущий квартал»;
подпункт 5) пункта 16 изложить в следующей редакции: «документ, подтверждающий что он является абонентом услуг телекоммуникаций (справка, договор, либо квитанция-счет за услуги телекоммуникаций)»;
пункт 31 изложить в следующей редакции: «Абонент – физическое лицо, с которым заключен договор на оказание услуг связи с выделением для этих целей абонентской линии, абонентского номера и (или) идентификационного кода»;
пункт 32 изложить в следующей редакции: «Размер компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам определяется как разница между действующей абонентской платой и абонентской платой, действовавшей в сентябре 2004 года»;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Щучинского района Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель ХІV
(внеочередной) сессии
районного маслихата                        Н.Абирова
Секретарь
районного маслихата                        Г.Марченко
СОГЛАСОВАНО:
Аким
Щучинского района                          В.Балахонцев
Исполняющая обязанности
начальника Государственного
учреждения «Отдел занятости
и социальных программ
Щучинского района»                         Ш.Бостамбаева
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и
бюджетного планирования
Щучинского района»                         Г.Тналинова
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел финансов
Щучинского района»                         В.Корнеева