"Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға қосымша көмек беру туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 10 мамырдағы N 156 қаулысына толықтыру және өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 13 наурыздағы N 80 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 26 наурызда N 3286 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 09 тамыздағы № 261 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 09.08.2013 № 261 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 Заңының 16 және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27 баптарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға қосымша көмек беру туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 10 мамырдағы № 156 қаулысына Ақтөбе облысы әкімдігінің 2007 жылғы 16 қарашадағы № 369 қаулысына (2007 жылғы 30 мамырда Ақтөбе облысы бойынша Әділет департаментінде № 3207 тіркелген "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2007 жылғы 12 маусымда № 72, 2007 жылғы 10 маусымда № 85 жарияланған) енгізілген өзгерістерді ескере отырып (2007 жылғы 3 желтоқсанда Ақтөбе облысы бойынша Әділет департаментінде № 3230 тіркелген "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2007 жылғы 20 желтоқсанда № 154, 2007 жылғы 20 желтоқсанда № 155 жарияланған) мынадай толықтыру және өзгерістер енгізілсін:
қаулының атауына "балалары бар отбасыларға" деген сөздерінен кейін "және I, II, III топтағы мүгедектерге" сөздерімен толықтырылсын.
қаулының 1 тармағына "Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға" деген сөздерден кейін "әлеуметтік жәрдемақы алып отырған I, II, III топтағы жалпы аурулардан, бала кезінен, әскери борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған мүгедектеріне";
қаулының 2, 3 тармағындағы "Он алты жасқа дейінгі мүгедек балалары бар отбасыларға" және "мүгедек-бала" деген сөздер алынып тасталсын;
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                          Е.Сағындықов

О внесении дополнения и изменений в постановление акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года N 156 "Об оказании дополнительной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет"
Постановление акимата Актюбинской области от 13 марта 2009 года N 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 марта 2009 года за N 3286. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 09 августа 2013 года № 261
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 09.08.2013 № 261 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьями 16 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года N 39 "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года N 156 "Об оказании дополнительной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет" (зарегистрированного в департаменте юстиции Актюбинской области от 30 мая 2007 года за N 3207, опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 10 июня 2007 года за N 85 и 12 июня за N 72), с учетом внесенных изменений постановлением акимата Актюбинской области от 16 ноября 2007 года N 369 "О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 10 мая 2007 года N 156" (зарегистрированного в департаменте юстиции Актюбинской области 3 декабря 2007 года за N 3230, опубликованных в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" 20 декабря 2007 года за N 154 и N 155) следующие дополнения и изменения:        название постановления после слов "до шестнадцати лет" дополнить словами "и инвалидам I, II, III групп";
в пункте 1 постановления после слов "до шестнадцати лет" дополнить словами следующего содержания "инвалидам I,II, III групп с детства, от общего заболевания, инвалидам из числа военнослужащих, получившим увечья, либо заболевания, не связанного с выполнением воинского долга, получающим государственное социальное пособие";
в пунктах 2, 3 постановления исключить слова "семьям, имеющим детей-инвалидов до шестнадцати лет" и "ребенка-инвалида";
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 дней после первого официального опубликования.
Аким области                           Е.Сагиндиков