Қызметі эпизодикалық сипаттағы жеке тұлғаларды қосқанда Ақтөбе қаласының базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондар бағасын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 127 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2009 жылдың 23 ақпанда N 3-1-104 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы N 148 Заңының 6 бабына және "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексін қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы N 100-IV Заңының 36 бабының 6 тармағына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтөбе қаласының базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондардың бағасы 1 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қызметі эпизодикалық сипаттағы жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондардың бағасы 2 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Қосымша кәсіпкерлік қызмет түрлеріне біржолғы талондардың бағасы 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. "Ақтөбе қаласындағы базарларда тауар сатушыларға және қызметі эпизодикалық сипаттағы жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының мөлшерін, сол кезеңге сәйкес бекітілген айлық есептік көрсеткішіне коэффициенттерді қолдану арқылы бекіту туралы" 2007 жылғы 30 қазандағы N 19 Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 14 қарашада N 3-1-78 санымен тіркелген, 2007 жылғы 4 желтоқсандағы N 148 "Ақтөбе" және 2007 жылғы 11 желтоқсандағы N 151 "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған шешімінің күші жойылды деп танылсын.

Об установлении стоимости разовых талонов для реализующих товары на рынках города Актобе включая физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 29 января 2009 года N 127. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 23 февраля 2009 года за N 3-1-104. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148 и пункта 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года N 100-IV "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов для реализующих товары на рынках города Актобе согласно приложению 1.
2. Установить стоимость разовых талонов для отдельных видов предпринимательской деятельности, носящих эпизодический характер согласно приложению 2.
3. Установить стоимость разовых талонов на дополнительные виды предпринимательской деятельности согласно приложению 3.
4. Признать утратившим силу решение маслихата города Актобе N 19 от 30 октября 2007 года "Об утверждении размеров стоимости разовых талонов для реализующих товары на рынках города Актобе включая физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер с применением коэффициентов к месячному расчетному показателю, утвержденному на соответствующий период" зарегистрированного в управлении юстиции города Актобе 14 ноября 2007 года за N 3-1-78 и опубликованного в газетах "Актобе" N 148 от 4 декабря 2007 года и "Актюбинский вестник" N 151 от 11 декабря 2007 года.

5. Шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласы бойынша салық басқармасы" ММ бастығы Қ.М. Исақовқа жүктелсін.
6. Шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            С. Есембаев
Мәслихат хатшысы                           С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
2009 жылғы 29 қаңтардағы кезекті
он бесінші сессиясының
N 127 шешіміне 1 қосымша
Ақтөбе қаласының базарларында тауарлар сататындар үшін бір жолғы талондардың бағасы

5. Контроль за исполнением решения возложить на начальника ГУ "Налоговое управление по городу Актобе" Исакова К.М.
6. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии                       С. Исембаев
Секретарь маслихата                       С. Шинтасова
Приложение 1
к решению N 127 очередной
пятнадцатой сессии
маслихата города Актобе
от 29 января 2009 года
Стоимость разовых талонов для реализующих товары на рынках города Актобе