Ақтөбе қалалық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 сәуірдегі № 170 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 27 мамырда № 3-1-112 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 61 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 10.06.2016 № 61 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 каңтардағы № 148 Заңының 6 бабына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Ақтөбе қалалық мәслихатының кезектен тыс жиырма бірінші сессиясының 2005 жылғы 19 қазандағы "Бейбіт жиналыстар, митингілер және пикеттер өткізудің тәртібі мен орындарын қосымша регламенттеу туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2005 жылғы 28 қазанда № 3-1-25 санымен тіркелген № 173 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2007 жылғы 14 қарашасында № 3-1-80 санымен тіркелген, "Ақтөбе" 2007 жылғы 4 желтоқсанында № 148 және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2007 жылғы 11 желтоқсанында № 151 газеттерінде жарияланған Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 қазандағы № 17 шешімінің 1 тармағында "№ 173" сөзінен кейін "Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2005 жылғы 28 қазанында № 3-1-25 санымен тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2006 жылғы 7 ақпанында № 14 газеттерінде жарияланған" сөздері қосылсын.
2. "Жоғары, арнайы орта кәсіптік лицейлердің күндізгі нысанында оқитындар үшін жеңілдіктермен жүріун бекіту туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 28 сәуірінде № 3-1-46 санымен тіркелген "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2006 жылғы 23 мамырындағы № 61 газеттерінде жарияланған Ақтөбе қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 сәуірдегі № 232 шешімінің кіріспе сөзінен "қала әкімдігінің 2006 жылдың 7 сәуірдегі № 594 "2006 жылға жоғары, арнайы - орта, кәсіптік лицейлердің күндізгі оқу нысанында оқитындар үшін жеңілдіктермен жүруін бекіту туралы" қаулысын қарап" сөздері алынып тасталсын.
3. "Азаматтардың жекелеген санаттарының қоғамдық көліктерде тегін жүруі туралы" Ақтөбе қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 28 сәуірінде № 3-1-47 санымен тіркелген "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" 2006 жылғы 23 мамырындағы № 61 газеттерінде жарияланған Ақтөбе қалалық мәслихатының 2006 жылғы 14 сәуірдегі № 233 шешімінің кіріспе сөзінен "Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 сәуірдегі № 622 "Жекелеген санаттағы азаматтарға жол ақысы жеңілдігін ұсыну тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына сәйкес және" сөздері алынып тасталсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения маслихата города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2009 года № 170. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 27 мая 2009 года № 3-1-112. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 61
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 10.06.2016 № 61 (вводится в действие после его первого официального опубликования).
В соответствии cо статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. В пункте 1 решения маслихата города Актобе № 17 от 30 октября 2007 года "О внесении изменений в решение внеочередной двадцать первой сессии маслихата города Актобе № 173 от 19 октября 2005 года "О дополнительном регламентировании порядка и места проведения мирных собраний, митингов и пикетов", зарегистрированного в управлении юстиции 28 октября 2005 года за № 3-1-25" зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе за № 3-1-80 от 14 ноября 2007 года и опубликованного в газетах "Актобе" № 148 от 4 декабря 2007 года и "Актюбинский вестник" № 151 от 11 декабря 2007 года, после слов "№ 173" включить слова "зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе за № 3-1-25 от 28 октября 2005 года и опубликованного в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" за номером № 14 от 7 февраля 2006 года".
2. Исключить из преамбулы к решению маслихата города Актобе № 232 от 14 апреля 2006 года, зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе 28 апреля 2006 года за № 3-1-46 и опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 23 мая 2006 года № 61, слова "Рассмотрев постановление акимата города № 594 от 7 апреля 2006 года "Об установлении льготного проезда для обучающихся в высших, средне-специальных учебных заведениях, профессиональных лицеях очной формы обучения на 2006 год".
3. Исключить из преамбулы к решению маслихата города Актобе № 233 от 14 апреля 2006 года, зарегистрированного в Управлении юстиции города Актобе 28 апреля 2006 года за № 3-1-47 и опубликованное в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" от 23 мая 2006 года № 61, слова "В соответствии с постановлением акимата города Актобе от 7 апреля 2006 года "Об утверждении Положения о порядке предоставления льгот на проезд отдельной категории граждан" и".

4. Шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
Р. Есмағамбетов
Мәслихат хатшысы
С. Шынтасова

4. Решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
Р. Исмагамбетов
Секретарь маслихата
С.Шынтасова