Ақтөбе қаласының атаусыз көшелеріне атау беру және елді мекен кейбір көшелерін қайта атау туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 22 шілдедегі N 1766 қаулысы және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі N 179 бірлескен шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әділет басқармасында 2009 жылдың 07 тамызда N 3-1-117 тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағының 4 тармақшасына , 31 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 13 бабының 4 тармағына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласының орталығындағы атаусыз көшесі Бөкенбай батыр;
"Заречный - 2" поселкесінің атаусыз көшесі Қайдауыл батыр;
"Ақтөбе облыстық ішкі істер департаментінің жол полициясы басқармасы" ауданының аумағындағы атаусыз көшесі Сақтаған Бәйішев;
Ақтөбе қаласы "Алматы" ауданының Ақжар ауылының атаусыз көшелері:
"Береке" және "Бірлік" болып аталсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 28.08.2018 № 5464а және Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 28.08.2018 № 366 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Заречный - 1" поселкесінің көшелері:
Энтузиастов көшесі - Жауынгер - интернационалистер көшесі;
Новая көшесі - Федор Озмитель көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қаласының
әкімі
Ақтөбе қалалық мәслихаты сессиясының төрағасы
А. Мұхамбетов М. Өндіргенов

О присвоении наименований безымянным улицам и переименовании некоторых улиц населенного пункта города Актобе
Совместное постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2009 года № 1766 и решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2009 года № 179. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 07 августа 2009 года № 3-1-117.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Актобе РЕШАЕТ:
1. Присвоить наименования:
безымянной улице в центре города Актобе имя Бокенбай батыра;
безымянной улице поселка "Заречный - 2" имя Кайдауыл батыра;
безымянной улице в районе "Управление дорожной полиции департамента внутренних дел Актюбинской области" имя Сактагана Баишева;
безымянным улицам села "Акжар" района "Алматы" города Актобе:
"Береке" и "Бирлик".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 5464а и решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.08.2018 № 366 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Переименовать улицы поселка "Заречный - 1":
улицу Энтузиастов - в улицу Воинов - интернационалистов;
улицу Новая - в улицу Федора Озмителя.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким города
Актобе
Председатель сессиимаслихата города Актобе
А. Мухамбетов М. Ундиргенов