Қарғалы ауданы мәслихатының 2005 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Қарғалы ауданында жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 шілдедегі № 155 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 02 қыркүйекте № 3-6-87 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 07 желтоқсандағы № 288 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 288 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасыңдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Қарғалы аудандық мәслихатының 2005 жылғы 12 қаңтардағы № 1 "Қарғалы ауданында жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3060 болып тіркелген) шешіміне өзгеріс енгізілсін.
1. Шешім атауы жаңа редакцияда мазмұндалсын: "Қарғалы ауданы бойынша жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) және жер учаскелеріне ақының базалық ставкісіне түзету коэффициентін бекіту туралы"
2. Осы шешім алғаш ресми түрде жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: хатшысы:
Ж.Көлжанов Ж.Құлманов

О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 12 января 2005 года № 1 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Каргалинского района"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 22 июля 2009 года N 155. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 02 сентября 2009 года за N 3-6-87. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 07 декабря 2018 года № 288
Сноска. Утратило силу решением Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 07.12.2018 № 288 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШАЕТ:
Внести изменение в решение районного маслихата от 12 января 2005 года № 1 "Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель Каргалинского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3060).
1. Наименование решения изложить в новой редакции: "Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога по Каргалинскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель Секретарь
сессии районного маслихата районного маслихата
Ж. Кольжанов Ж. Кульманов