Мамандарға көтерме жәрдемақы ұсыну туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 118 шешімі. Ақтобе облысы Хромтау аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 20 мамырда N 3-12-90 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 қаңтардағы № 172 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010.01.28 № 172 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 7 бабына сәйкес және «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы № 183 Қаулысын орындау мақсатында аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы ұсынылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін 10 күнпарақтық күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат             Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                хатшысы
Н.Арсений                   Д.Молдашев

О предоставлении специалистам подьемного пособия
Решение Хромтауского районного маслихата от 22 апреля 2009 года N 118. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 20 мая 2009 года N 3-12-90. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28 января 2010 года № 172
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 28.01.2010 № 172.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и в целях реализации Постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года за № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывших для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю.
2.Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии           Секретарь районного
районного маслихата                маслихата
Н.Арсений                    Д.Мулдашев