Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы N 83 "Хромтау ауданының 2009 жылға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы N 148 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау аудандық әділет басқармасында 2009 жылғы 20 қарашада N 3-12-100 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 сәуірдегі № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2010.04.21 № 185 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Хромтау аудандың 2009 жылға арналған бюджеті" туралы нормативтік құқықтық кесімдердің тізілімінде № 3-12-79 номерімен тіркелген, 2009 жылғы 29 қаңтардағы аудандық "Хромтау" газетінің № 4-5, 2009 жылғы 5 ақпандағы № 6, 2009 жылғы 12 ақпандағы № 7 сандарында жарияланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 83 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің тізілімінде 2009 жылдың 3 наурызнда № 3-12-84 номерімен тіркелген, аудандық Хромтау" газетінің 2009 жылғы 26 наурыздағы № 13 санында жарияланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 83 "Хромтау ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерестер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 17 ақпандағы № 104 шешімімен, нормативтік құқықтық кесімдердің тізілімінде 2009 жылдың 30 сәуірінде N 3-12-89 номерімен тіркелген, аудандық "Хромтау" газетінің 2009 жылғы 14 мамырдағы N 21, 2009 жылғы 28 мамырдағы N 23-24 сандарында жарияланған аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 83 "Хромтау ауданының 2009 жылға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерестер мен толықтырулар енгізу туралы" 2009 жылғы 22 сәуірдегі N 112, нормативтік құқықтық  кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-95 номерімен тіркелген, 2009 жылғы 20 тамыздағы аудандық «Хромтау» газетінің № 36-37 сандарында жарияланған аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 21 шілдедегі № 135 шешімдерімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске ала отырып) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін: шешімімен енгізілген өзгерістер мен толықтыруларды еске алына отырып) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесений изменений и дополнений в решение N 83 районного маслихата от 24 декабря 2008 года "О бюджете Хромтауского района на 2009 год"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 26 октября 2009 года N 148. Зарегистрировано в управлении юстиции Хромтауского района Актюбинской области 20 ноября 2009 года N 3-12-100. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21 апреля 2010 года № 185
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 21.04.2010 № 185.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" пунктом 2 статьи 9 подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2008 года № 83 "О бюджете Хромтауского района на 2009 год", зарегистрированное в реестре нормативных правовых актов за № 3-12-79 опубликованное в районной газеты "Хромтау" № 4-5 от 29 января 2009 года, в № 6 от 5 февраля 2009 года, № 7 от 12 февраля районной газеты "Хромтау" с учетом изменений и дополнений, внесенных решением "О внесений изменений и дополнений в решение районного маслихата" № 83 от 24 декабря 2008 года "О бюджете Хромтауского района на 2009 год" от 17 февраля 2009 года № 104, зарегистрированным в реестре нормативных правовых актов за № 3-12-84 от 3 марта 2009 года, опубликованным в № 13 от 26 марта 2009 года районной газеты "Хромтау" и решением "О внесений изменений и дополнений в решение № 83 районного маслихата от 24 декабря 2008 года "О бюджете Хромтауского района на 2009 год" от 22 апреля 2009 года № 112, зарегистрированным в реестре нормативных правовых актов за № 3-12-89 от 30 апреля 2009 года, опубликованным в  № 21 от 14 мая 2009 года, от 28 мая 2009 № 23-24, решением районного маслихата № 135 от 21 июля 2009 года, зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-95, опубликованным в районной газете «Хромтау» от 20 августа 2009 года № 36-37 следующие изменения и дополнения:

340,0
Жылжымайтын мүлікке және олармен келісім жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
1 936,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
5 306,0
1
Мемлекеттік баж
5 306,0
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
3 739,0
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1078,0
Шетелге тұрақты түрде тұру үшін шекарадан шығуға Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
74,0
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
285,0
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
20,0
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
36,0
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
74,0
2
Салықтық емес түсiмдер
23 600,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін түсімдер
8 509,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
8 509,0
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
8 509,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 500,0
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
13 500,0
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
13 500,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
1 591,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1 591,0
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1 591,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
10 000,0
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
10 000,0
1
Жерді сату
10 000,0
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
10 000,0
4
Трансферттердің түсімдері
1 541 568,7
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
1 541 568,7
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
1 541 568,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер

340,0
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1 936,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
5 306,0
1
Государственная пошлина
5 306,0
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
3 739,0
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1078,0
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
74,0
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
285,0
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
20,0
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией  не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
36,0
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
74,0
2
Неналоговые поступления
23 600,0
01
Доходы от государственной собственности
8 509,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной  собственности
8 509,0
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности
8 509,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
13 500,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
13 500,0
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
13 500,0
06
Прочие неналоговые поступления
1591,0
1
Прочие неналоговые поступления
1591,0
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1591,0
3
Поступления от продажи основного капитала
10 000,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
10 000,0
1
Продажа земли
10 000,0
Поступления от продажи земельных участков
10 000,0
4
Поступления трансфертов
1 541 568,7
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
1 541 568,7
Трансферты из областного бюджета
1 541 568,7
Целевые текущие трансферты