"Хромтау қаласының аумағын көркейту Ережесін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылдың 21 шілдесіндегі 138 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 26 қазандағы № 153 шешімі. Ақтөбе облысы Хромтау ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 қарашада № 3-12-101 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 283 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2011.12.22 № 283 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы Заңының 3-1 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «Хромтау қаласының аумағын көркейту Ережесін бекіту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-98 санымен тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 39 санында жарияланған) Хромтау аудандық мәслихатының 2009 жылдың 21 шілдесіндегі № 138 шешіміне мынадай өзгертулер енгізілсін:
1) Шешімдегі «.... тиым салынады», «міндетті» деген сөздер «...рұқсат етілмейді.» сөздерімен, «жауапкершілікке тартылады.» деген сөздер «жауапты» сөздерімен бүкіл мәтін бойынша алмастырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнпарақтық күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат             Аудандық
сессиясының төрағасы       мәслихат хатшысы
О.Самұратов               Д.Молдашев

О внесений изменений в решение районного маслихата № 138 "Об утверждении Правил благоустройства территорий города Хромтау" от 24 июля 2009 года
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 26 октября 2009 года № 153. Зарегистрировано Управлением юстиции Хромтауского района Актюбинской области 23 ноября 2009 года за № 3-12-101. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 22 декабря 2011 года № 283
Сноска. Утратило силу решением Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 22.12.2011 № 283.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» от 21 января 2001 года, статьей 3-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года районный маслихатРЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение районного маслихата № 138 от 21 июля 2009 года ««Об утверждении Правил благоустройства территорий города Хромтау», (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-98, опубликованное в районной газеты «Хромтау» за № 39 от 03 сентября 2009 года) следующие изменения:
1) заменить слова «...не допускается», «обязаны» словами «...не разрешается», слова «...привлекаются к ответственности» словом «...ответственны» по всему тексту.
2. Настоящее решение вводится в действие истечения десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии                 Секретарь
районного маслихата             районного маслихата
О.Самуратов                      Д.Мулдашев