2010 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы N 987 Қаулысы. Жамбыл облысы Тараз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қаңтарда 98 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы Қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М. Ақтановаға жүктелсін.
4. Осы Қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Тараз қаласының әкімі Е. Астаев
«КЕЛIСIЛДI»
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі
Жамбыл облысының Әдiлет департаментi
Тараз қаласының Әдiлет басқармасы»
мемлекеттiк мекемесiнiң бастығы
В. Коротков
22 желтоқсан 2009 жыл.
«Жамбыл облысы
Ішкі істер департаментінің
Тараз қалалық Ішкі істер
басқармасы» мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы
Б. Күлекеев
22 желтоқсан 2009 жыл.
«Жамбыл облысы
Тараз қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
С. Мельников
22 желтоқсан 2009 жыл.
Тараз қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 987 Қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Тараз қаласы әкімдігінің 2010.06.17 № 506 Қаулысымен; 2010.07.29 № 656 Қаулысымен (2010 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1
«Тараз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмiнiң «Жасыл-Тараз» мамандандырылған кәсiпорын шаруашылық жүргiзу құқығындағы» мемлекеттiк коммуналдық кәсiпорыны
Қаланы санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Аптасына 40 сағат
20000 жергiлiктi бюджет
304
304
2
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Жамбыл облысының Әдiлет департаментi Тараз қаласының Әдiлет басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды рәсiмдеуге техникалық көмек көрсету
Демалыс күндерiн ескере отырып, күнiне 7 сағат, 12 ай мерзімге
20000 жергiлiктi бюджет
3
3
3
«Жамбыл облысы Ішкі істер департаментінің Тараз қалалық Ішкі істер басқармасы» мемлекеттiк мекемесi
Бөлімшелердің аулаларын тазалау
Демалыс күндерiн ескере отырып, күнiне 7 сағат, 12 ай
20000 жергiлiктi бюджет
3
3
4
«Тараз қаласы әкiмдiгiнiң тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi» мемлекеттiк мекемесiнiң «Тұрғын үй» мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорыны
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Демалыс күндерiн ескере отырып, күнiне 7 сағат, 12 ай мерзімге
20000 жергiлiктi бюджет
7
7
5
«Жамбыл облысы Тараз қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету

Об организации общественных работ на 2010 год
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 22 декабря 2009 года N 987. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 28 января 2010 года за № 98
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз» обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актанову М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникающие с 1 января 2010 года.
Аким города Тараз
Е. Астаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Управление юстиции города
Тараз Департамента юстиции
Жамбылской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан».
Коротков В.
22 декабря 2009 года.
Начальник
Государственного учреждения
«Управление внутренних дел города Тараз
Департамента внутренних дел
Жамбылской области».
Кулекеев Б.
22 декабря 2009 года.
Начальник
Государственного учреждения
«Управление по делам
обороны города Тараз
Жамбылской области».
Мельников С.
22 декабря 2009 года.
Приложение
к постановлению акимата города Тараз
№ 987 от 22 декабря 2009 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Сноска. Приложение на государственном языке с изменениями, внесенными постановлениями акимата города Тараз от 17.06.2015 № 506; 29.07.2010 № 656 (вводится в действие с 01.01.2010).
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда частников и источники их финансирования (тенге)
Спрос
Предложение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Специализированное предприятие «Жасыл-Тараз» отдела жилищно коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз».
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение города
7 часов в день, с учетом выходных дней, 12 месяцев
25000 местный бюджет
204
204
2
Государственное учреждение «Управление юстиции города Тараз Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан».
Техническая помощь в оформлении документов
7 часов в день, с учетом выходных дней, 12 месяцев
20000 местный бюджет
3
3
3
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Тараз Департамента внутренних дел Жамбылской области».
Санитарная очистка территорий подразделений
7 часов в день, с учетом выходных дней, 12 месяцев
20000 местный бюджет
3
3
4
Государственное коммунальное казенное предприятие «Тұрғын үй» государственного учреждения «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз».
Техническая помощь в оформлении документов
7 часов в день с учетом выходных дней, сроком на 12 месяцев
20000 местный бюджет
7
7
5
Государственное учреждение «Управление по делам обороны города Тараз Жамбылской области».
Техническая помощь в оформлении документов